Nie tylko książę Harry i książę William!

Gabriela Czernecka 6 września 2021 17:43

Choć to przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej, książę William i książę Harry, zdają się być najsłynniejszymi książętami na świecie, to niewielu wie, że panowie mają całkiem sporą konkurencję. W końcu najprzystojniejszym księciem na świecie został okrzyknięty szwedzki książę Carl Philip, a najbardziej sympatycznym książę Haakon. Specjalnie dla Was postanowiliśmy zrobić ranking najprzystojniejszych książąt na świecie! Nie tylko książę William i książę Harry. Sprawdźcie, kto znalazł się w naszym zestawieniu.  

1/9
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, książę Harry
Copyright @East News
1/9

Wysoki, przystojny rudzielec z ogromnym poczuciem humoru. 19 maja 2018 roku książę Harry, najsłynniejszy kawaler w brytyjskiej rodzinie królewskiej, został usidlony! Wybranką jego serca jest została była aktorka, Meghan Markle.

2/9
Brytyjska sukcesja tronu, książę William
Copyright @Instagram @kensingtonroyal/ @britishgq
2/9

Od nieśmiałego mężczyzny niechętnego do ożenku stał się przykładnym mężem, ojcem i... księciem. Choć wiele internautek twierdzi, że wraz z upływem lat urody mu ubywa to wciąż książę William zaliczany jest do najprzystojniejszych książąt na świecie.

3/9
Najseksowniejsi książeta na świecie: ksiażę Carl Philip
Copyright @East News
3/9

Ton on z dnia na dzień został okrzyknięty najprzystojniejszym księciem na świecie. Kim jest książę Carl Philip? To jedyny syn króla Szwecji, Karola XVI Gustawa i królowej Sylwii. W 2015 roku stanął na ślubnym kobiercu z modelką, Zofią Hellqvist. Para ma trzech synów - Aleksandra, Gabriela i Juliana.

4/9
Najseksowniejsi książeta na świecie: książę Haakon
Copyright @East News
4/9

Fanki norweskiej rodziny królewskiej zachwycają się jego spojrzeniem oraz tym, że nie szukał na żony księżniczki. Kim jest książę Haakon? To następca tronu Norwegii. Wziął ślub w 2011 roku z Mette-Marit, która była wówczas samotną matką z nieślubnym dzieckiem. Para dziś wspólnie wychowuje syna księżnej z poprzedniego związku, Mariusa Borga oraz dwójkę wspólnych dzieci: księżniczkę Ingrid oraz księcia Sverre'a.

5/9
Najseksowniejsi książeta na świecie: książę Frederick
Copyright @Getty Images
5/9

Czarujący uśmiech, błękitne oczy i niezaprzeczalny urok osobisty.Siwizna tylko dodaje mu uroku! Kim jest książę Frederick? To następca tronu Królestwa Danii Książę Frederick. Jego małżonką od 2004 roku jest księżna Maria. Para ma czwórkę dzieci: Chrystiana, Izabelę Józefinę oraz Wincentego.

6/9
Najseksowniejsi książeta na świecie: książę Hamdan
Copyright @Instagram
6/9

Książę Hamdan ibn Muhammad Al Maktum - następca tronu emira Dubaju. Książę uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych na świecie. Jeździ konno, nurkuje, pisze wiersze pod pseudonimem Fazza. Jest także przewodniczącym Centrum Dubaju ds. Autyzmu. Książę idealny! 

7/9
Najseksowniejsi książeta na świecie: książę Al Hussein
Copyright @East News
7/9

Długo był buntownikiem i imprezowiczem. W końcu udało się go usidlić! Kim jest książę Husajn ibn al-Abdullah? To następca tronu Jordanii. Od 2011 roku jest wiceprzewodniczącym FIFA. 

8/9
Najseksowniejsi książeta na świecie: książę Amadeusz
Copyright @East News
8/9

Ma tyle tytułów, że aż ciężko je spamiętać! Kim jest książę Amadeusz? To książę Belgii, ale nie tylko. Jest cesarskim księciem Austrii, dziedzicznym księciem Modeny oraz arcyksięciem Austrii-Este. W 2014 roku wziął ślub z księżniczką Elisabettą. Para wspólnie wychowuje córkę Anę Astid i syna Maxymiliana.

9/9
Najseksowniejsi książeta na świecie: książę Philippos
Copyright @East News
9/9

Książę Philippos jest greckim księciem, ale bez tronu, bowiem jego ojcem król Konstantyn został obalony w 1973 roku. Przyjaźni się z księciem Harrym i Williamem. Mimo że jego rodzina straciła pałac i posiadłości, tytuł księcia wciąż mu przysługuje. A Wy, kogo jeszcze umieścilibyście w tym rankingu?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.