Nie tylko książę Harry i książę William!

Gabriela Czernecka 11 czerwca 2018 18:58

Choć to przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej, książę William i książę Harry, zdają się być najsłynniejszymi książętami na świecie, to niewielu wie, że panowie mają całkiem sporą konkurencję. W końcu najprzystojniejszym księciem na świecie został okrzyknięty szwedzki książę Carl Philip, a najbardziej sympatycznym książę Haakon. Specjalnie dla Was postanowiliśmy zrobić ranking najprzystojniejszych książąt na świecie! Nie tylko książę William i książę Harry. Sprawdźcie, kto znalazł się w naszym zestawieniu.  

1/9
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, książę Harry
Copyright @East News
1/9

Wysoki, przystojny rudzielec z ogromnym poczuciem humoru. 19 maja 2018 roku książę Harry, najsłynniejszy kawaler w brytyjskiej rodzinie królewskiej, został usidlony! Wybranką jego serca jest została była aktorka, Meghan Markle.

2/9
Brytyjska sukcesja tronu, książę William
Copyright @Instagram @kensingtonroyal/ @britishgq
2/9

Od nieśmiałego mężczyzny niechętnego do ożenku stał się przykładnym mężem, ojcem i... księciem. Choć wiele internautek twierdzi, że wraz z upływem lat urody mu ubywa to wciąż książę William zaliczany jest do najprzystojniejszych książąt na świecie.

3/9
Najseksowniejsi książeta na świecie: ksiażę Carl Philip
Copyright @East News
3/9

Ton on z dnia na dzień został okrzyknięty najprzystojniejszym księciem na świecie. Kim jest książę Carl Philip? To jedyny syn króla Szwecji, Karola XVI Gustawa i królowej Sylwii. W 2015 roku stanął na ślubnym kobiercu z modelką, Zofią Hellqvist. Para ma dwóch synów - księcia Aleksandra oraz księcia Gabriela.

4/9
Najseksowniejsi książeta na świecie: książę Haakon
Copyright @East News
4/9

Fanki norweskiej rodziny królewskiej zachwycają się jego spojrzeniem oraz tym, że nie szukał na żony księżniczki. Kim jest książę Haakon? To następca tronu Norwegii. Wziął ślub w 2011 roku z Mette-Marit, która była wówczas samotną matką z nieślubnym dzieckiem. Para dziś wspólnie wychowuje syna księżnej z poprzedniego związku, Mariusa Borga oraz dwójkę wspólnych dzieci: księżniczkę Ingrid oraz księcia Sverre'a.

5/9
Najseksowniejsi książeta na świecie: książę Frederick
Copyright @Getty Images
5/9

Czarujący uśmiech, błękitne oczy i niezaprzeczalny urok osobisty.Siwizna tylko dodaje mu uroku! Kim jest książę Frederick? To następca tronu Królestwa Danii Książę Frederick. Jego małżonką od 2004 roku jest księżna Maria. Para ma czwórkę dzieci: Józefinę, Izabelę, Chrystiana oraz Wincentego.

6/9
Najseksowniejsi książeta na świecie: książę Hamdan
Copyright @Instagram
6/9

Książę Hamdan ibn Muhammad Al Maktum - następca tronu emira Dubaju. Książę uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych na świecie i co ciekawe, wciąż jest singlem. Jeździ konno, nurkuje, pisze wiersze pod pseudonimem Fazza. Jest także przewodniczącym Centrum Dubaju ds. Autyzmu. Książę idealny! 

7/9
Najseksowniejsi książeta na świecie: książę Al Hussein
Copyright @East News
7/9

Długo był buntownikiem i imprezowiczem. W końcu udało się go usidlić! Kim jest książę Ali ibn Jusajn? To następca tronu Jordanii. Od 2011 roku jest wiceprzewodniczącym FIFA. W 2004 roku wziął ślub z księżniczką, Rym al- Ali. Para ma dwójkę dieci - księżniczkę Jaliliah oraz księcia Abdullaha.

8/9
Najseksowniejsi książeta na świecie: książę Amadeusz
Copyright @East News
8/9

Ma tyle tytułów, że aż ciężko je spamiętać! Kim jest książę Amadeusz? To 32-letni książę Belgii, ale nie tylko. Jest cesarskim księciem Austrii, królewskim księciem Węgier i Czech, dziedzicznym księciem Modeny oraz arcyksięciem Austrii-Este. W 2014 roku wziął ślub z księżniczką Elisabettą. Para wspólnie wychowuje córkę Anę Astid.

9/9
Najseksowniejsi książeta na świecie: książę Philippos
Copyright @East News
9/9

Książę Philippos jest greckim księciem, ale bez tronu, bowiem jego ojcem król Konstantyn został obalony w 1973 roku. Przyjaźni się z księciem Harrym i Williamem. Mimo że jego rodzina straciła pałac i posiadłości, tytuł księcia wciąż mu przysługuje. A Wy, kogo jeszcze umieścilibyście w tym rankingu?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.