Ewa Farna, ślub
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI!

Najpierw ślub, a teraz...dziecko? Ewa Farna zdradza plany macierzyńskie. Kiedy planuje powiększyć rodzinę?

Gabriela Czernecka 9 stycznia 2018 08:45
Ewa Farna, ślub
Fot. Instagram

Czy Ewa Farna jest w ciąży?! Już kilka miesięcy temu pojawiły się plotki o tym, że wokalistka planuje powiększyć rodzinę. Faktycznie rok 2017 był dla niej naprawdę przełomowy. Artystka świętowała dziesięciolecie pracy na scenie, wyprodukowała film dokumentalny, była jurorką „Idola”, nagrała trzy single i wzięła ślub! Czy teraz pora na dziecko? Ewa Farna w rozmowie z Fleszem opowiada o swoich planach macierzyńskich.

Polecamy:  „Bałam się tego bardzo…”, Ewa Farna po raz pierwszy opowiada o swoim ślubie!

Rodzina Ewy Farnej się powiększy?

Czy Ewa Farna w 2018 roku chce powiększyć rodzinę? Trójka dzieci i duża szczęśliwa rodzina - o takich planach na przyszłość mówiła kiedyś wokalistka. Jak jest teraz? Kiedy we wrześniu 2017 roku stanęła na ślubnym kobiercu ze swoim długoletnim partnerem, Martinem Chobotem, fani z niecierpliwością oczekiwali na informacje o dalszych planach gwiazdy. Czy w 2018 roku Ewa Farna zrobi sobie przerwę w karierze na rzecz powiększenia rodziny?

Już w listopadzie pojawiły się informacje, że w przyszłorocznej edycji „Tańca z gwiazdami” zobaczymy Ewę Farną! Podobno program miał artystce pomóc zrzucić kilka kilogramów zanim ta zdecyduje się na ciążę. „Ona doskonale wie, że należy do raczej puszystych kobiet. Lubi swoje ciało, ale zdaje sobie sprawę, że w ciąży znacznie przytyje. Dlatego wymyśliła, że może wystąpić w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. W programie na pewno bardzo by schudła, więc potem w ciąży byłoby jej łatwiej”, cytował wówczas Fakt słowa znajomej gwiazdy.

 

Zobacz także: Ewa Farna wystąpi w „Tańcu z gwiazdami” ze względu na... ciążę?! Zaskakujące doniesienia mediów!

 

Plany macierzyńskie Ewy Farnej

Wówczas artystka nie odniosła się do tych słów. W najnowszym wydaniu Flesza gwiazda postanowiła skomentować doniesienia mediów o ciąży: „Owszem, wzięłam niedawno ślub, co nie oznacza, że od razu muszę zostać matką. Na razie skupiam się na nowym materiale na płytę i na rozwinięciu kariery na tyle, by pewnego dnia poświęcać się dzieciom, a nie wynajmować nianie na pełen etat. Mam jednak nadzieję, że moi fani bardziej wyczekują mojej płyty niż dziecka”, mówi artystka. 

Jak na razie zdaje się, że na dobre wieści dotyczące powiększenia rodziny Ewy Farnej jej fani będą musieli jeszcze trochę poczekać. Gwiazda ma jednak dla swoich obserwatorów też dobre wiadomości - właśnie kompletuje materiał na nową płytę! Pozostaje nam więc czekać na nowe kawałki!

Sylwester w Katowicach z Polsatem: Ewa Farna
Fot. East News

Polecamy też: Od zwariowanej nastolatki do dojrzałej kobiety... Zobaczcie, jak zmieniała się Ewa Farna!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.