O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Najmocniejsze wypowiedzi Mai Sablewskiej! „Byłam bardzo zakompleksioną dziewczyną...’’

Gwiazda kończy 38 lat!

Damian Duda 5 kwietnia 2018 18:30

Od samego początku obecność Mai Sablewskiej w mediach budziła wiele emocji. Przez te wszystkie lata zyskała tyle samo zwolenników, co przeciwników. A o jej spektakularnej metamorfozie mówi cała Polska. Kiedy gwiazda w rozmowie z dziennikarzem opowiedziała o diecie zmieniającej rysy twarzy, musiała zmierzyć się z falą hejtu. Gdy w mediach toczyła się dyskusja na temat wyglądu byłej menadżerki Edyty Górniak i Dody, wszyscy zadawali sobie pytanie: ile lat ma Maja Sablewska?

Wszystko zaczęło się od programu X-Factor, w którym u boku Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila oceniała młode osoby chcące zrobić karierę na miarę jej byłych podopiecznych. Niestety, konflikt, który zrodził się pomiędzy jurorami show, doprowadził do sytuacji, że Maja Sablewska musiała opuścić fotel jurorski. A jej miejsce zajęła wokalistka, Tatiana Okupnik.

Była jurorka nie pozwoliła o sobie zapomnieć. Z menadżerki gwiazd stała się... stylistką, która zrewolucjonizowała podejście Polek do mody. Ma na koncie dwa poradniki — 10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej oraz Sposoby na zdrowy styl życia wg Mai Sablewskiej. A na dodatek prowadzi autorski program w stacji TVN Style, który okazał się ogromnym sukcesem, czyli Sablewskiej sposób na modę. A jej kariera pokazuje, że chcieć... znaczy móc.

Dziś gwiazda kończy 38 lat! Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi osoby, która zelektryzowała polski show-biznes!

Wideo

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Niezwykła rozmowa z Grażyną Torbicką o jej wszystkich miłościach. A Remigiusz Mróz zdradza nam tajemnice swojego sukcesu!