Gwiazda kończy 38 lat!

Damian Duda 5 kwietnia 2018 18:30

Od samego początku obecność Mai Sablewskiej w mediach budziła wiele emocji. Przez te wszystkie lata zyskała tyle samo zwolenników, co przeciwników. A o jej spektakularnej metamorfozie mówi cała Polska. Kiedy gwiazda w rozmowie z dziennikarzem opowiedziała o diecie zmieniającej rysy twarzy, musiała zmierzyć się z falą hejtu. Gdy w mediach toczyła się dyskusja na temat wyglądu byłej menadżerki Edyty Górniak i Dody, wszyscy zadawali sobie pytanie: ile lat ma Maja Sablewska?

Wszystko zaczęło się od programu X-Factor, w którym u boku Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila oceniała młode osoby chcące zrobić karierę na miarę jej byłych podopiecznych. Niestety, konflikt, który zrodził się pomiędzy jurorami show, doprowadził do sytuacji, że Maja Sablewska musiała opuścić fotel jurorski. A jej miejsce zajęła wokalistka, Tatiana Okupnik.

Była jurorka nie pozwoliła o sobie zapomnieć. Z menadżerki gwiazd stała się... stylistką, która zrewolucjonizowała podejście Polek do mody. Ma na koncie dwa poradniki — 10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej oraz Sposoby na zdrowy styl życia wg Mai Sablewskiej. A na dodatek prowadzi autorski program w stacji TVN Style, który okazał się ogromnym sukcesem, czyli Sablewskiej sposób na modę. A jej kariera pokazuje, że chcieć... znaczy móc.

Dziś gwiazda kończy 38 lat! Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi osoby, która zelektryzowała polski show-biznes! 

1/5
Maja Sablewska, VIVA! kwiecień 2011
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
1/5

„Byłam bardzo zakompleksioną dziewczyną. Nie wyglądałam dobrze i nie akceptowałam tego”, powiedziała w rozmowie z VIVĄ!.

2/5
Maja Sablewska, VIVA! kwiecień 2011
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
2/5

„Kiedy pierwszy raz zrozumiałaś, że pora pozbyć się kompleksów?’’, pytała Katarzyna Sielicka. „W czasie „X Factora”, kiedy poszłam na dywanik do dyrektora Miszczaka. Zrobił mi pranie mózgu’’, wyznała gwiazda.

3/5
Maja Sablewska, VIVA! kwiecień 2011
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
3/5

O X-Factor: „Przed programem byłam najlepszym menedżerem, potem już najgorszym!’’, wyznała w rozmowie z WP.PL.

4/5
Maja Sablewska, VIVA! kwiecień 2011
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
4/5

Nie chcę się tłumaczyć, bo ja naprawdę dalej tak uważam. Dieta, szczególnie gdy ktoś zrzuca 10, 15, a nawet 30 kg, zmienia rysy. I niech się nabijają ze mnie moje koleżanki, które mówią, że nie korzystają z różnych dobrodziejstw medycyny estetycznej, a mijamy się w tych samych klinikach’’, wyznała w rozmowie z Anną Zejdler-Ibisz. 

5/5
Maja Sablewska, VIVA! kwiecień 2011
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
5/5

„Kocham swoja robotę, zawsze lubiłam. Jak pracowałam z gwiazdami wizerunek był dla mnie bardzo istotny. Młode pokolenie rośnie, tam też trzeba będzie dużo rzeczy zmienić. Mężczyźni nie są przyzwyczajeni do tego, ze czasem trzeba rzeczy wyrzucić, wymienić. Mam robotę do końca życia’’, powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.