Blanket Jackson
Fot. East News
DZIECI GWIAZD

Blanket Jackson zmienił się nie do poznania! Zobaczcie jego niezwykłą metamorfozę

Podobny do swojego słynnego taty?

Olga Figaszewska 6 stycznia 2023 12:01
Blanket Jackson
Fot. East News

O najmłodszym synu Michaela Jacksona niewiele wiadomo. Rzadko pokazuje się publicznie i nie udziela się w mediach. Miał zaledwie 7 lat, kiedy zmarł jego ojciec. Mocno przeżył jego stratę i musiał szybko dorosnąć... Niedawno Prince Michael Jackson II (zwany też: Blanket Jackson) postanowił przerwać milczenie i udzielił wywiadu jednej z telewizji. Zrobił to w słusznej sprawie. Jak zmienił się Bigi Jackson?

Blanket Jackson w pierwszym wywiadzie

Michael Jackson doczekał się trójki pociech. Artysta wychowywał córkę Paris, Prince’a Michaela I i Blanketa Jacksona, a właściwie Prince’a Michela II. Młodszy syn króla pop, był milczącym dzieckiem,  stronił od towarzystwa innych osób. W przeciwieństwie do starszego rodzeństwa unikał wystąpień czy  wywiadów. Media donosiły, że Blanket po śmierci ojca znalazł się pod opieką babci oraz kuzyna. Oni mieli mieć na niego negatywny wpływ i izolowali chłopca od świata.

Dziś ma 20 lat i nazywa się teraz Bigi Jackson. Syn artysty przerwał milczenie i w ubiegłym roku udzielił pierwszego wywiadu. W poniedziałek, 1 listopada zeszłego roku był gościem „Good Morning Britain”. Blanket Jackson oprowadzał dziennikarza po posiadłości w Encino, w której odbywało się przyjęcie Thriller Night Halloween. Imprezę zorganizował Prince Jackson I, by zbierać fundusze dla fundacji Heal Los Angeles.

ZOBACZ TEŻ: Natalia Kukulska czułym zdjęciem świętuje urodziny córki. Tak wyrosła Laura

EN_00984237_0652,  Prince Jackson (L), Blanket Jackson (C) and Paris Jackson na koncercie Michael Forever, 2011 rok
Fot. AFP/EAST NEWS

Prince Jackson, , Blanket Jackson i Paris Jackson na koncercie Michael Forever

Blanket Jackson, 2014 rok, młodszy syn Michaela Jacksona, Tak dziś wygląda Blanket Jackson
Fot. Splash News/EAST NEWS

Blanket Jackson w 2014 roku

EXCLUSIVE: Bigi Jackson speaks about his father, Michael Jackson's legacy for the first time.

Bigi, formerly known as Blanket, is using his voice to call on world leaders to tackle the problem of climate change as COP26 begins. pic.twitter.com/920Zlk4usK

— Good Morning Britain (@GMB) November 1, 2021

Na nagraniu widać pomieszczenia wypełnione pamiątkami po królu pop. 19-letni wówczas Bigi podkreślał, że dla ojca, oprócz muzyki, ważne było pomaganie innym.  „O to mu chodziło i to jest to, co każdy z nas chce robić - tworzyć rzeczy, które ludzie, miejmy nadzieję, będą lubić, ale także będą mogły korzystnie wpłynąć na ich życie", komentował w rozmowie z „Good Morning Britain”.

Bigi Jackson zabrał też głos w kwestii zmian klimatycznych. Wykorzystał czas przed kamerą, by wezwać światowych przywódców do rozwiązania problemu. „To ważne, że wszyscy o tym wiemy i myślę, że mamy trochę pracy do wykonania, ale nasze pokolenie wie, jak bardzo jest to ważne”, dodawał.

Najmłodsze dziecko Jacksona ma już 20 lat - zdjęcia Blanketa

Co jeszcze wiemy o 20-letnim Blankecie? Niewiele. Chłopak rozwijał swoje pasje w elitarnej szkole Buckley School, ale nie ciągnie go do mediów. Ostatnio został zauważony podczas dokonywania zakupu swojego pierwszego samochodu. Syn Michaela Jacksona zdecydował się na Teslę. Po najnowszych zdjęciach widać, jak mocno zmienił się przez lata. Podobny do taty? Zobaczcie jego metamorfozę.  

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Lis opublikował przejmujące zdjęcie. Tak dziennikarz wyglądał po ostatnim udarze

Źródło: Kozaczek, Plejada.pl, Interia

Blanket Jackson, 2019 rok, w środku

Blanket Jackson, 2019 rok
Fot. Hollywood To You/Star Max/GC Images

Blanket Jackson, 2021 rok

Blanket Jackson, młodszy syn Michaela Jacksona  opowiada w telewizji o ojcu
Fot. GMB/Ferrari Press/East News

Fot. IXOLA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum
Blanket Jackson, 23.05.2022

Fot. IXOLA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum
Blanket Jackson, 23.05.2022

Blanket Jackson, Bigi Jackson, 28.10.2022, California
Fot. Kevin Winter/Getty Images

Blanket Jackson, Bigi Jackson, 28.10.2022, California 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.