Twoja twarz brzmi znajomo
Fot. FORUM
O TYM JEST GŁOŚNO

Uczestnicy Twoja twarz brzmi znajomo odtworzyli w domach swoje najlepsze występy!

Uśmiech gwarantowany! To część ważnej akcji...

Rafał Kowalski 18 kwietnia 2020 14:11
Twoja twarz brzmi znajomo
Fot. FORUM

Wielu widzom brakuje nowych odcinków programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nagrania zostały zawieszone przez epidemię koronawirusa. Uczestnicy show wzięli jednak sprawy w swoje ręce i ku uciesze fanów zaczęli nagrywać w domach swoje najlepsze występy. #TwojaTwarzChallenge to coś więcej, niż rozrywka. Ty też możesz dołączyć do akcji i pomóc polskim lekarzom!

#TwojaTwarzChallenge - szczegóły, filmiki, link do zbiórki

Jak podkreślają autorzy polskiej wersji show, jego ideą od samego początku jest wspieranie organizacji charytatywnych. Także w #TwojaTwarzChallenge nie może być więc inaczej! Fundacja Polsat oraz produkcja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” apelują o wsparcie tych, którzy ryzykują życie stojąc na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem i chorobą COVID-19. Na Facebooku programu TTBZ została  udostępniona specjalna zbiórka, do której dołączyć może każdy .

OGŁASZAMY AKCJĘ #TwojaTwarzChallenge! 💥🎭 Od teraz każdy z was może stworzyć niepowtarzalną metamorfozę bez wychodzenia z...

Opublikowany przez Twoja twarz brzmi znajomo Piątek, 27 marca 2020

Podobnie jak i do akcji odtwarzania w domu kultowych występów z programu. Swoje filmy nagrały oczywiście gwiazdy, a wśród nich: Rafał Szatan, Maria Tyszkiewicz, Kazik Mazur, Czadoman, Stefano Terrazzino, Gosia Andrzejewicz, Ewelina Lisowska, Marek Kaliszuk, Filip Lato czy Staszek Karpiel – Bułecka. Ale swój może zrobić każdy z nas. Najciekawszy materiał wideo zostanie uhonorowany zaproszeniem na widownię programu wraz z oprowadzeniem po jego kulisach.

Wszystkie szczegóły #Twojatwarzchallenge znajdziesz na specjalnej podstronie stworzonej przez produkcję show Polsatu. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia najlepszych według nas wideo od uczestników programu. Które podoba się Wam najbardziej? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?