Twoja twarz brzmi znajomo
Fot. FORUM
O TYM JEST GŁOŚNO

Uczestnicy Twoja twarz brzmi znajomo odtworzyli w domach swoje najlepsze występy!

Uśmiech gwarantowany! To część ważnej akcji...

Rafał Kowalski 18 kwietnia 2020 14:11
Twoja twarz brzmi znajomo
Fot. FORUM

Wielu widzom brakuje nowych odcinków programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nagrania zostały zawieszone przez epidemię koronawirusa. Uczestnicy show wzięli jednak sprawy w swoje ręce i ku uciesze fanów zaczęli nagrywać w domach swoje najlepsze występy. #TwojaTwarzChallenge to coś więcej, niż rozrywka. Ty też możesz dołączyć do akcji i pomóc polskim lekarzom!

#TwojaTwarzChallenge - szczegóły, filmiki, link do zbiórki

Jak podkreślają autorzy polskiej wersji show, jego ideą od samego początku jest wspieranie organizacji charytatywnych. Także w #TwojaTwarzChallenge nie może być więc inaczej! Fundacja Polsat oraz produkcja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” apelują o wsparcie tych, którzy ryzykują życie stojąc na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem i chorobą COVID-19. Na Facebooku programu TTBZ została  udostępniona specjalna zbiórka, do której dołączyć może każdy .

OGŁASZAMY AKCJĘ #TwojaTwarzChallenge! 💥🎭 Od teraz każdy z was może stworzyć niepowtarzalną metamorfozę bez wychodzenia z...

Opublikowany przez Twoja twarz brzmi znajomo Piątek, 27 marca 2020

Podobnie jak i do akcji odtwarzania w domu kultowych występów z programu. Swoje filmy nagrały oczywiście gwiazdy, a wśród nich: Rafał Szatan, Maria Tyszkiewicz, Kazik Mazur, Czadoman, Stefano Terrazzino, Gosia Andrzejewicz, Ewelina Lisowska, Marek Kaliszuk, Filip Lato czy Staszek Karpiel – Bułecka. Ale swój może zrobić każdy z nas. Najciekawszy materiał wideo zostanie uhonorowany zaproszeniem na widownię programu wraz z oprowadzeniem po jego kulisach.

Wszystkie szczegóły #Twojatwarzchallenge znajdziesz na specjalnej podstronie stworzonej przez produkcję show Polsatu. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia najlepszych według nas wideo od uczestników programu. Które podoba się Wam najbardziej? 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.