Anja Rubik
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Co gwiazdy przekazały na tegoroczne aukcje WOŚP?

Rubik, Lewandowski, Wieniawa... Ich propozycje są naprawdę wyjątkowe!

Sabina Zięba 12 stycznia 2020 13:42
Anja Rubik
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 28. Tym razem zebrane środki zostaną przekazane nie tylko na najnowocześniejsze urządzenia medyczne, ale także na ratowanie życia i zdrowia ofiar pożarów w Australii. Jak co roku do akcji dołączyło wiele gwiazd, które na aukcje przeznaczają wyjątkowe oraz niepowtarzalne rzeczy. Co możemy wylicytować podczas tegorocznego finału?

Medal Olgi Tokarczuk

Zeszłoroczna zdobywczyni literackiej nagrody Nobla na aukcję WOŚP przekazała replikę medalu. Na swoim Twitterze napisała: „Przekazuję replikę medalu noblowskiego na dwudziesty ósmy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Replika, pierwsza z trzech, jest ręcznie wykonana z brązu i pokryta złotem w zakładzie Svenska Medalj w Eskilstunie. Siema!”.

Kolacja z Julią Wieniawą

Młoda aktorka postanowiła wystawić na aukcję charytatywną Faktu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kolację ze sobą. Zwycięzca będzie mógł spędzić z Julią czas w dogodnym terminie w jednej z warszawskich restauracji.

Brązowy medal od Andrzeja Wrony

Siatkarz zaoferował brązowy medal, którzy polscy siatkarze zdobyli podczas Final Six Ligi Narodów w Chicago. Zwycięzca aukcji odbierze nagrodę osobiście od Andrzeja Wrony.

Spotkania z Lewandowskimi

Najpopularniejszy polski piłkarz na licytację wystawił spotkanie wraz z lunchem dla dwóch osób, które może się odbyć w Warszawie lub Monachium. Z kolei jego żona na aukcję przekazała możliwość odbycia indywidualnego treningu pod jej okiem.

Pokaz Saint Laurent jesień/zima 2020

Wielkim zainteresowaniem na pewno w tym roku będzie cieszyła się oferta Anji Rubik. Modelka przekazała zaproszenie na Paris Fashion Week! Na Instagramie napisała: „W tym roku, na aukcje WOŚP, razem z Anthony’m Vaccarello, przekazujemy zaproszenie na pokaz Saint Laurent jesień/zima 2020, który odbędzie się w Paryżu pod czas Paris Fashion Week. Pokaz Saint Laurent to najbardziej spektakularny i wyczekiwany pokaz paryskiego Tygodnia Mody. To niesamowite wydarzenie jest dostępne tylko dla garstki osób, a zaproszenie jest bezcenne! Osoba, która wygra licytację, dołączy do jednego z najbardziej ekskluzywnych eventów na świecie. Takiego zaproszenia nie można nigdzie kupić. Jest to wyjątkowa okazja i wyjątkowe przeżycie. Poza tym spotkamy się po pokazie, zrobimy sobie zdjęcie, chwilę pogadamy. Licytujcie, pieniądze idą na bardzo dobry cel. Zapraszam was i może do zobaczenia w lutym”.

Kolacja z Mikiem Tysonem

Dwukrotny zawodowy mistrz świata wszechwag i najmłodszy mistrz świata w całej historii boksu zawodowego, wystawił na aukcję dwuosobowe zaproszenie na kolację.

Wyjazd z Agnieszką Holland

Najbardziej utytułowana polska reżyser na aukcję przekazała wspólny wyjazd. Czytamy: „Zdobądź dwa dni z Agnieszką Holland w czeskiej stolicy. To w tym mieście znana reżyserka studiowała i kręciła ostatnio film. Agnieszka Holland często wraca do Pragi, bo jak podkreśla, to miejsce bliskie Jej sercu. Pani Agnieszka poszuka dla zwycięzcy aukcji najlepszych praskich atrakcji”.

Metamorfoza z Ewą Chodakowską

Trenerka tym razem zaprasza zwycięzcę licytacji na „tydzień metamorfozy”, czyli obóz sportowy, który  regularnie organizuje. Wygrany zyska wspólne treningi, porady dietetyczne oraz możliwość spędzenia czasu z Ewą Chodakowską.

Spacer z Kasią Tusk 

Kasia Tusk wystawiła na licytację spacer w swoim towarzystwie, gościnę w swoim mieszkaniu i rozmowę przy kawie albo herbacie.

Kreacja Roxie Węgiel

Młoda wokalistka chcąc wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy postanowiła oddać na licytację jedną ze swoich sukienek. To właśnie w niej zadebiutowała podczas Krajowego Festiwalu Muzyki Polskiej w 2018 roku.

Dzień na planie serialu Świat według Kiepskich 

Z kolei Andrzej Grabowski wystawił na licytację możliwość spędzenia dnia na planie produkcji kultowego serialu Świat według Kiepskich

Kolacja z Królową TVN

Fani Magdy Gessler w tym roku mają możliwość wylicytować kolację w jej towarzystwie oraz syna Tadeusza Müllera.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.