Przyczyny śmierci syna Leszka Millera. Partnerka Katarzyna o śmierci Leszka Millera Juniora
Fot. East News
WSPOMNIENIE

Najbliższy przyjaciel rozpacza po śmierci syna Leszka Millera!

„Nie mogę zrozumieć, że Leszek nie wziął telefonu, nie zadzwonił do mnie...”

Konrad Szczęsny 31 sierpnia 2018 14:01
Przyczyny śmierci syna Leszka Millera. Partnerka Katarzyna o śmierci Leszka Millera Juniora
Fot. East News

Śmierć Leszka Millera Juniora wstrząsnęła jego rodziną oraz najbliższymi. Z tragedii nie może otrząsnąć się także wieloletni przyjaciel syna byłego premiera. „Nie mogłem tamtej nocy z soboty na niedzielę spać i nie wiedziałem dlaczego… A wtedy coś się działo...”, podkreśla zrozpaczony Piotr Majchrzak.

Przyjaciel Leszka Millera Juniora o śmierci 48-letniego mężczyzny

Byli przyjaciółmi przez niemal 30 lat. Poznali się na początku lat 90. w trakcie jednej z imprez studenckich. Od pierwszej chwili znaleźli wspólny język.

„Z czasem zaczęliśmy jeździć wspólnie na wakacje, spotykaliśmy się rodzinnie, spędzaliśmy ze sobą mnóstwo czasu”, zwierza się wzruszony mężczyzna w rozmowie z Super Expressem.

Dodaje, że wciąż nie może do niego dotrzeć, że 48-letni przyjaciel targnął się na swoje życie.

„To co się stało, jest dla mnie wielce niezrozumiałe. Ostatni raz widziałem się z Leszkiem kilka tygodni temu z uwagi na wakacje, ale mój syn rozmawiał z nim w czwartek czy piątek i nic nie wskazywało na to, aby coś złego się działo”, podkreśla.

Dziennikarze tabloidu zapytali go również o krążące w mediach informacje dotyczące depresji, na którą miał cierpieć Leszek Miller Junior.

„Niestety ludzie, którzy mają depresję, rzadko o tym mówią i przeżywają ją sami ze sobą. Nie wiem czy Leszek miał depresję, ale pewnie jakaś jej forma była u niego. Spędzaliśmy mnóstwo czasu ze sobą i jestem w ogromnym szoku, nie mogę zrozumieć, że Leszek nie wziął telefonu, nie zadzwonił do mnie...”, mówi łamiącym się głosem.

Dodał także, że syn byłego premiera miał utrudniony kontakt z córką, co położyło się cieniem na jego psychice.

„Bardzo przeżywał utrudniony kontakt z córką i wydaje mi się, że żałował, iż tak to się wszystko potoczyło w jego życiu osobistym”, zwierza się, nawiązując do rozstania Leszka Millera Juniora z żoną Ireną kilka lat temu.

Prokurator o sekcji zwłok Leszka Millera Juniora

Rzecznik prokuratury w rozmowie z dziennikiem potwierdził, że sekcja zwłok odbyła się i obecnie trwają oczekiwania na ostateczną opinię biegłych.

„Dysponujemy wstępnym protokołem sekcyjnym po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Czekamy na opinię końcową”, zaznaczył Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie. 

Pogrzeb Leszka Millera Juniora odbędzie się 1 września 2018 roku w Żyrardowie, rodzinnej miejscowości Państwa Millerów  

Aleksandra Miller z mężem i synem
Fot. Marek Szymański/Forum

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.