Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Anna  Mucha, Viva!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA i BARTEK WIECZOREK
O TYM SIĘ MÓWI

„To bardzo dołująca wiadomość...’’, nagie zdjęcia Anny Muchy zostały skradzione!

Damian Duda 16 września 2017 17:00
Anna  Mucha, Viva!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA i BARTEK WIECZOREK

 

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych polskich aktorek ponownie zelektryzowała opinię publiczną. Anna Mucha wyznała, że jej nagie zdjęcia zostały... skradzione! Czy odważne fotografię trafią do sieci? 

 

Zobacz też: Wszystkie grzechy skandalistki! Anna Mucha kończy 37 lat. EKSKLUZYWNE VIDEO

„Odważne’’ zdjęcia Anny Muchy

Wiele osób to robi, lecz nie każdy się przyznaje. Mowa oczywiście o nagich zdjęciach, które robią sobie gwiazdy. Niestety, często później padają ofiarą napaści oszustów i hakerów, którzy wykradają ich odważne fotografie. W Stanach Zjednoczonych co jakiś czas dochodzi do skandali z udziałem celebrytów, których nagie zdjęcia trafiły do sieci. Jennifer Lawrence, Kate Upton, Kirsten Dunst — ich odważne fotografie zostały skradzione z wirtualnej chmury iCloud. 

 

Ten problem dotyczy nie tylko zagranicznych gwiazd. Anna Mucha również padła ofiarą oszustów. Jednak nagie zdjęcia aktorki nie zostały skradzione z sieci, a... z telefonu. W trakcie wakacji, które Anna spędziła ze swoim partnerem w Azji, skradziono ich telefony. „Po tym jak w Tajlandii zostaliśmy okradzeni z telefonów, moje nagie foty wylądowały gdzieś w Bangkoku na elektronicznym śmietniku świata. To bardzo dołująca wiadomość...’’, wyznała Mucha w rozmowie z „Playboyem’’. Chcielibyście zobaczyć nagie zdjęcia aktorki? 

 

Anna Mucha, Viva!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA i BARTEK WIECZOREK

 

Anna Mucha, Viva!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA i BARTEK WIECZOREK

 

Przeczytaj też: Kukulska, Mucha, Urbańska. Najpiękniejsze sesje ciążowe VIVY!

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?