Gigi Hadid, Bella Hadid, „Vogue’’, main topic
Fot. Instagram @britishvogue
O TYM SIĘ MÓWI

Nagie Bella i Gigi Hadid w brytyjskim „Vogue'u’’! Gwiazdy znalazły się w ogniu krytyki!

Damian Duda 30 stycznia 2018 14:00
Gigi Hadid, Bella Hadid, „Vogue’’, main topic
Fot. Instagram @britishvogue

 

Bella Hadid i Gigi Hadid muszą zmierzyć się z krytyką! Celebrytki są bohaterami najnowszej okładki brytyjskiego „Vogue'a’’. Jednak to nie sama okładka, lecz zdjęcie, które znajduje się w środku magazynu, wzbudziło najwięcej emocji. Siostry Hadid pozują na nim... nago!

 

Zobacz też: Zdjęcia gwiazd bez retuszu?! To się nie zdarza! Zobaczcie najbardziej spektakularne „photoshopowe’’ wpadki!

Bella Hadid i Gigi Hadid w brytyjskim „Vogue'u’’

Ta sesja Belli i Gigi przejdzie do historii! Nagie siostry nie wszystkim przypadły do gustu. Internauci twierdzą, że w ten sposób promują homoseksualizm. „Vogue jest najlepszy ze względu na modę i trendy, ale nie używajcie kobiet jak kawałków mięsa!”, twierdzi jeden z internautów. Wiele osób zaznacza, że siostrom nie wypada brać udziału w takiej sesji. „To obrzydliwe!’’, kwituje kolejny internauta. Dodatkowo zarzucono redakcji pisma zbyt duży retusz. A Wy, co sądzicie o tej sesji?

 

Gigi Hadid, Bella Hadid, „Vogue’’
Fot. Instagram @britishvogue

Kim jest Bella Hadid?

Bella Hadid to młodsza siostra Gigi. Mimo młodego wieku ma już na koncie liczne sukcesy! Ile lat ma Bella Hadid? Zaledwie 21, a większość światowej sławy projektantów marzy o jej obecności w kampaniach swoich marek. Idealnie odnalazła się również w świecie show-biznesu. Media uważanie śledzą każdy jej krok, a kolorowa prasa rozpisuje się na temat jej życia prywatnego.

 

Bella Hadida, Bella Hadid na okładce „Vogue'a’’
Fot. Instagram @britishvogue

Kim jest Gigi Hadid?

Gigi Hadid zdobywa najlepsze kontrakty reklamowe. Ile lat ma Gigi Hadid? Zaledwie 22, a już ma na koncie kampanie takich marek jak Guess, Tom Ford oraz Sisley. A największe magazyny modowe biją się o jej obecność na swoich łamach. Agencja, która ją reprezentuje, czyli IMG Models, ma w swoim portfolio inne, równie cenione postaci ze świata mody — m.in. polską topmodelkę Anję Rubik. Karierę rozpoczęła, kiedy miała zaledwie dwa lata. Wówczas sam Paul Marciano wybrał ją do kampanii Baby Guess. Wzrost Gigi Hadid to 178 cm.

 

Gigi Hadid, Gigi Hadid na okładce „Vogue'a’’
Fot. Instagram @britishvogue

 

Zobacz też: Kochają się i… pasują do siebie także pod względem wyglądu. Zobacz najbardziej stylowe pary w show-biznesie!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.