Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Gabriela Czernecka 13 września 2017 10:00
1/6
Joanna Krupa dla PETA 2017
Copyright @Instagram @joannakrupa, East News
1/6

Nago Joanna Krupa pokazywała się już wielokrotnie. Tym razem jednak w bardzo ważnej sprawie! Przemalowana w tygrysa modelka udała się pod Parlament w Londynie, gdzie protestowała przeciwko wykorzystywaniu dzikich zwierząt w cyrkach. Jej wystąpienie zrobiło ogromne wrażenie!

 

Polecamy: Joanna Krupa nie żałuje rozwodu z Romainem Zago? „Na razie jestem szczęśliwa i myślę, że nie popełniam błędu”

 

Joanna Krupa dla PETA

 

Joanna Krupa zawsze aktywnie uczestniczy we wszelkich akcjach dotyczący pomocy zwierzętom.  Rok w rok angażuje się w działania PETA, czyli organizacji, która zajmuje się obroną zwierząt przed szkodliwymi działaniami człowieka. Modelka nieustannie włącza się w akcje, które mają wykrywać problemy złego traktowania zwierzaków. Jak co roku, tak i w tym Joanna Krupa wzięła udział w akcji PETA.  Tym razem chodzi o  wykorzystywanie dzikich zwierząt w cyrkach.„ Zawsze kochałam i szanowałam ważne miejsce Wielkiej Brytanii w ochronie zwierząt – to dlatego byłam taka zaskoczona, gdy dowiedziałam się, że cyrki z dzikimi zwierzętami nadal mogą dawać pokazy w Anglii i Walii”, powiedziała naga Joanna Krupa dziennikarzom. Modelka protestowała mając na sobie jedynie... farbę. Na ciele Joanny Krupy namalowano tygrysa. Krupa protestowała chętnie pozując do zdjęć. „Żadne zwierzęta nie powinny być zmuszane do robienia sztuczek dla rozrywki, a to jest czas, by brytyjski rząd zakończył to okrucieństwo”, powiedziała dziennikarzom.

 

Zobacz także:  TYLKO U NAS Joanna Krupa o ślubie swojej młodszej siostry Marty, jej przyszłym mężu i ponownym wyjściu za mąż!

 

Naga Joanna Krupa wzbudza kontrowersje

 

 

Przypomnijmy, że w poprzednich latach modelka równie odważnie przedstawiała swoje poglądy. Kilka lat temu wzięła udział w sesji zdjęciowej zorganizowanej przez PETA., gdzie na zdjęciach naga Joanna Krupa zakrywała się jedynie wielkim krzyżem. Kampania przebiegała pod hasłem „Bądź aniołem dla zwierząt. Nie kupuj. Adoptuj”.  Podczas innej akcji również wystąpiła nago, a na jej ciele namalowana była... orka.

 

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia Joanny Krupy z kampanii dla PETA!

 

 

2/6
Joanna Krupa dla PETA
Copyright @Instagram @joannakrupa
2/6

Joanna Krupa przemalowana w tygrysa udała się pod Parlament w Londynie, gdzie protestowała przeciwko wykorzystywaniu dzikich zwierząt w cyrkach. Jej wystąpienie zrobiło na dziennikarzach ogromne wrażenie!

 

Polecamy: „Słuchawka wypadła mi z ręki, myślałam, że zemdleję”. TYLKO U NAS Joanna Krupa o rozstaniu z mężem!

3/6
Joanna Krupa dla PETA
Copyright @Instagram @joannakrupa
3/6

Joanna Krupa pobita? To zdjęcie również jest częścią kampanii PETA. Wzbudziło nie lada sensację wśród jej fanów. Szybko okazało się, że to jedynie charakteryzacja na potrzeby nowej kampanii organizacji PETA, w której wzięła udział. Tym razem Krupa zwracała uwagę na to z jakim traktowane są hodowane na wełnę owce.  

 

Polecamy: Joanna Krupa niczym gwiazda „Słonecznego patrolu”... Te zdjęcia wywołały nie lada sensację!

4/6
Joanna Krupa dla PETA
Copyright @Instagram @joannakrupa
4/6

Efekt tej sesji zdjęciowej Joanny Krupy  zszokował jej fanów. „Jestem przeciwna przemocy, zarówno w stosunku do ludzi, jak i do zwierząt. Jedyną różnicą jest to, że zwierzęta nie mają głosu i same nie mogą prosić o pomoc. Zgodziłam się wziąć udział w tej kampanii, bo nie miałam pojęcia, że ludzie potrafią być tak okrutni. Biją te biedne owieczki na swoich farmach, łamią im karki i torturują. Miliony tych zwierząt każdego roku giną z rąk ludzi”, napisała wówczas modelka na Facebooku.

5/6
Joanna Krupa dla PETA
Copyright @Instagram @joannakrupa
5/6

Joanna Krupa na zdjęciu jest kompletnie naga. Jej ciało pokryte jest jedynie farbą. W tej odsłonie kampanii na ciele Joanny Krupy namalowana jest orka. 

 

Zobacz: O końcu małżeństwa, nadziei i planach na przyszłość. Joanna Krupa w nowej VIVIE! EKSKLUZYWNE VIDEO

6/6
Joanna Krupa dla PETA
Copyright @Instagram @joannakrupa
6/6

Joanna Krupa już kilka razy rozbierała się dla szczytnych celów. W tej akcji organizacji PETA uświadamia jakim okrucieństwem jest przetrzymywanie w niewoli orek. Zwierzęta bardzo często cierpią na depresję -zwierzętom podaje się leki przeciwbólowe, aby nie okaleczały się z tęsknoty za wolnością... Joanna do spotu pozowała zupełnie naga.

 

Zobacz:O końcu małżeństwa, nadziei i planach na przyszłość. Joanna Krupa w nowej VIVIE! EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.