Książę Harry i księżna Meghan, oficjalne portrety ślubne Harry'ego i Meghan
Fot. Instagram @kensingtonroyal; @alexilubomirski
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Na ślubie księżnej Meghan i księcia Harry’ego miała eksplodować bomba!

Do rodziny królewskiej wysyłano emaile z pogróżkami!

Gabriela Czernecka 15 kwietnia 2019 11:52
Książę Harry i księżna Meghan, oficjalne portrety ślubne Harry'ego i Meghan
Fot. Instagram @kensingtonroyal; @alexilubomirski

Na ślubie Meghan i Harry'ego mogła eksplodować bomba?! Jak podaje The Telegraph, ślub książęcej pary był zagrożony! Na kilka tygodni przed uroczystością, pewien mężczyzna wysyłał do rodziny królewskiej e-maile z pogróżkami. Jeden z nich trafił także do księcia Harry'ego i księżnej Meghan. „Wielki dzień w maju będzie zakłócony przez wybuch bomby”, głosiła wiadomość. Dopiero teraz szczegóły operacji, mającej na celu uchwycić mężczyznę, wyszły na jaw.

Bomba na ślubie Meghan i Harry'ego

Lada dzień na świecie pojawi się pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego. Nic dziwnego, że każda informacja na temat książęcej pary jest teraz na wagę złota. Zgaduje się datę porodu Meghan, to, gdzie zamierza urodzić, a nawet to jakiej płci będzie jej dziecko i jak będzie miało na imię. Teraz The Telegraph postanowił opublikować szokującą wiadomość dotyczącą jeszcze czasów, gdy Meghan i Harry byli zaręczeni. Magazyn dotarł do informacji, że ślub księcia Harry'ego z Meghan Markle mógł się nie odbyć! 

Przypomnijmy, że para stanęła na ślubnym kobiercu 19 maja 2018 roku w Kaplicy świętego Jerzego na zamku królewskim w Windsorze. To wydarzenie śledziły miliony ludzi na całym świecie. Wszyscy chcieli zobaczyć, jak dziewczyna z ludu, była aktorka i Amerykanka poślubia prawdziwego księcia. Okazuje się, że gdy wszyscy bacznie śledzili przygotowania do tej niezwykłej uroczystości, Meghan i Harry mierzyli się z prawdziwym niebezpieczeństwem. 

Dwanaście dni przed ślubem, książęca para otrzymała szokującą wiadomość. Jej nadawcą był Mohammad Jibra-Eel Saleh, który wysyłał e-maile sugerujące, że podczas ślubu księcia wybuchnie wojna: „wielki dzień w maju będzie zakłócony przez wybuch bomby”, głosiła jedna z wiadomości. 

Mężczyzna chciał nastraszyć członków royal family w ramach zemsty: „Cała brytyjska rodzina królewska zginie za to, że zostałem aresztowany i byłem torturowany w więzieniu w Holandii. Jesteśmy w stanie wojny. Wesele Twojego wnuka będzie rozsadzone”, napisał Mohammad. Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania nadawcy wiadomości. Okazuje się, że Jibra-Eel Saleh został aresztowany zaledwie dwa dni przed ślubem Meghan i Harry'ego. Jego groźby okazały się nieprawdziwe. 

Podobno mężczyzna miał zostać skazany w ubiegłym tygodniu, ale od jakiegoś czasu podejrzewa się, że Mohammad ma problemy psychiczne. Ma kolejnej rozprawie obrońca mężczyzny, którego podejrzewa się o rozsyłanie gróźb, ma przedstawić raport medyczny oceniający jego stan zdrowia.  

Protokół królewski: Meghan i Harry
Fot. East News

Książę Harry i Meghan Markle new
Fot. Alexi Lubomirski/Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?