Katarzyna Skrzynecka
Fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka
O TYM SIĘ MÓWI

Na dwa dni przed Świętem Zmarłych złodzieje zdewastowali grób rodziny Kasi Skrzyneckiej! 

„Nie mam przebaczenia i wyrozumiałości”

Monika Katarzyna Krupska 30 października 2018 20:15
Katarzyna Skrzynecka
Fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka

Dokładnie za dwa dni w całej Polsce będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych. Wiele osób w tym czasie szczególnie zabiega, aby groby bliskich były zadbane. Katarzyna Skrzynecka na cmentarz do rodziny również udała się wcześniej. To, co zobaczyła na miejscu można określić tylko skandalem!

Złodzieje zdewastowali grób rodziny Skrzyneckich 

Katarzyna Skrzynecka przed Świętem Zmarłych udała się na cmentarz na Powązkach. Na miejscu okazało się, że złodzieje ukradli mosiężne litery z grobu jej matki! Sprawy zazwyczaj wynoszą kwiaty lub znicze, tu jednak poszli o krok dalej! 

„Sk******owi złodziejowi, który zbezcześcił i okradł grób mojej Mamy, Babci i Dziadka na warszawskim Cmentarzu Powązki, wyrywając z kamiennego grobowca wszystkie mosiężne litery, życzę, by to złodziejskie „trofeum” Imion i Nazwisk moich Zmarłych Najbliższych przyniosło mu zasłużone pasmo nieszczęść JAK KLĄTWA. Na sk********** i wandalizm nie mam przebaczenia i wyrozumiałości”, napisała na Instagramie. 

Fani aktorki w komentarzach dzielili się swoimi historiami. Okazało się, że takich ofiar jak Katarzyna Skrzynecka, jak co roku jest więcej! „Masakra kradną wszystko nawet wiązanki trzeba mazać, oszpecać żeby dotrwały do święta”, pisali internauci. 

Jest nam bardzo przykro.  

Grób rodziny Katarzyny Skrzyneckiej
Fot. instagram@katarzyna_skrzynecka

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.