Celebrytka ma dziś 21. urodziny!

Monika Katarzyna Krupska 10 sierpnia 2018 14:31

Kylie Jenner dziś świętuje 21. urodziny! Najmłodsza z sióstr Jenner-Kardashian w show-biznesie jest już jedenaście lat. Przez ten czas zdążyła dorobić się niemałej fortuny, a także stała się symbolem piękna i ikoną dla wielu kobiet! Na czym dokładnie polega jej fenomen?

Zjawisko Kylie Jenner: początki w telewizji

Kylie Jenner na ekranach telewizorów możemy oglądać od 2007 roku. Celebrytka zaczynając występować w rodzinnym reality-show miała zaledwie 10 lat. Choć przez kilka pierwszych sezonów cała uwaga była poświęcona jej najstarszym siostrom, to jak się później okazało dorastanie najmłodszej córki Kris Jenner również ciekawiło widzów. 

„Właśnie się nauczyłam, że normalność jest bardzo nudna. Ja nie żyję normalnie. Czuję się pobłogosławiona tym, że tak nie muszę żyć”, powiedziała w jednym z odcinków Kylie. 

Przedsiębiorczość Kylie Jenner

Celebrytka nie mogąc odstawać od swojego rodzeństwa szybko nauczyła się przedsiębiorczości. A także „makijażowych sztuczek”, które później postanowiła sprzedawać. Już w 2015 roku razem z Kim, Khloe, Kendall i Kourtney wypuściła na rynek swoją aplikację na telefon. Appka Kylie odniosła spektakularny sukces. Według wielu statystyk wyprzedziła nawet Facebooka, Messengera i Instagrama. Co kryła w środku? Makijażowe tutoriale, ulubione piosenki i zdjęcia celebrytki. Chętnych na tego rodzaju usługi nie brakowało. Tym bardziej, że młodym widzom bliżej było do ich rówieśniczki Kylie, niż do starszej Kim. 

Metamorfoza Kylie Jenner

Sporo kontrowersji wzbudziła również metamorfoza Kylie. Celebrytka przez kilka lat nie przyznawała się do powiększania ust i różnych zabiegów. „Czy tak faktycznie wygląda 18-latka?”, brzmiały tytuły prasy na całej świecie. Odpowiedź była jedna, zdecydowanie nie! Ale nową Kylie szybko pokochały nastolatki, które  chciały wyglądać, tak jak ona. 

Kylie Jenner businesswoman

Córka Kriss Jenner stworzyła również własną linię kosmetyków. Jej pierwsze Lip Kity rozeszły się w dwie minuty! Co zaważyło na sukcesie tego produktu? Odpowiedni marketing i promocja kosmetyków Kylie przez całą rodzinę. 

Dzięki wielu biznesom Kylie Jenner jest na najlepszej drodze do zostania najmłodszą miliarderką świata. Według magazynu Forbes jej majątek wart jest 900 mln dolarów! Jeśli celebrytka dalej będzie bogaciła się w tym samym tempie, to ma szansę prześcignąć Marka Zuckerberga i Billa Gates'a. Warto dodać, że 21-latka zarabia też na kampaniach reklamowych. Miała już własne reality-show, czy linię ubrań Kylie&Kendall

Kylie Jenner to zdecydowanie królowa biznesu. Fani na całym świecie kochają ją za jej przedsiębiorczość, siłę, pewność siebie, idealny wygląd, a także imponuje tym, że w wieku 20 lat została mamą! Jak widać ciąża i macierzyństwo nie przeszkadza celebrytce w prowadzeniu wielu firm jednocześnie. Ciekawe, co przyniesie nam kolejny rok z Kylie Jenner. Myślicie, że zostanie najmłodszą miliarderką?  

1/5
Urodzinowa kolekcja kosmetyków Kylie Jenner
Copyright @instagram.com/kyliecosmetics
1/5

Kylie ma własną linię kosmetyków o nazwie Kylie Cosmetics 

2/5
Kylie Jenner, Travis Scott na okładce GQ
Copyright @Instagram/@kyliejenner
2/5

Razem z partnerem i ojcem dziecka Travisen Scottem wystąpiła na okładce GQ

3/5
Kylie Jenner, okładka Forbes
Copyright @materiały prasowe
3/5

Kylie ma szansę zostać najmłodszą miliarderką świata. Jej fortuna sięga 900 mln dolarów 

4/5
Kylie Jenner, Stormi
Copyright @Instagram/Kylie Jenner
4/5

Córeczkę Stormi urodziła w wieku 20 lat 

5/5
Kylie Jenner
Copyright @instagram@kyliejenner
5/5

Lubicie Kylie Jenner?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.