Dolores O'Riordan, The Cranberries
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Szokujące doniesienia w sprawie śmierci Dolores O'Riordan! Wokalistka popełniła samobójstwo?!

Olga Figaszewska 21 stycznia 2018 21:30
Dolores O'Riordan, The Cranberries
Fot. East News

Czy to możliwe, że Dolores O'Riordan popełniła samobójstwo?! Fani nie wierzą w taki scenariusz. A policja wciąż bada wszystkie okololiczności. Jakie są przyczyny śmierci wokalistki?

Zobacz też: Nie żyje Dolores O'Riordan, wokalistka zespołu The Cranberries. Miała 46 lat

Przyczyny śmierci Dolores O'Riordan

Dolores O'Riordan, wokalistka jednego z najpopularniejszych zespołów rockowych zmarła tydzień temu. Miała zaledwie 46 lat. O śmierci poinformował fanów artystki rzecznik gwiazdy. Członkowie rodziny są zdruzgotani; proszą o uszanowanie ich prywatności w tym niezwykle trudnym dla nich czasie", powiedział. Ciało kobiety zostało znalezione w hotelu w Londynie na kilka godzin przed planowaną sesją nagraniową. 

„Wezwano karetkę, a lekarze na miejscu potwierdzili jej zgon. Londyńska policja nie znalazła żadnych podejrzanych śladów na miejscu wydarzenia. Przeprowadzono sekcję zwłok, a sąd czeka na wyniki różnych zleconych testów”, wyznał koroner Stephen Earl. Policja wykluczyła udział osób trzecich i przyczyny naturalne.

Z najnowszych informacji wynika, że śledczy biorą pod uwagę samobójstwo gwiazdy. Jak donosi zagraniczny portal „The Santa Monica Observer” w pokoju wokalistki znaleziono syntetyczny środek przeciwbólowy i anestezjologiczny – fentanyl. Informatorzy potwierdzają, że piosenkarka zmarła w wyniku celowego przedawkowania leku. Jednak na oficjalne oświadczenie w sprawie przyczyny śmierci Dolores O'Riordan poczekamy kilka miesięcy. Obecnie policja oczekuje wyników badań toksykologicznych.

Czy Dolores O'Riordan popełniła samobójstwo?

Ile jest prawdy w doniesieniach, jakoby wokalistka miała popełnić samobójstwo. Prawdą jest, że jej życie jej nie rozpieszczało. Dolores O'Riordan zmagała się z depresją, anoreksją, przeżyła załamanie nerwowe... Wizerunek twardej i niezależnej kobiety był u tylko iluzją. Od wielu tygodni narzekała na zmęczenie, była osłabiona. Rok temu zespół odwołał część europejskich koncertów. Powodem miał być pogarszający się stan zdrowia wokalistki. 

Serwis TMZ dotarł do przyjaciela gwiazdy, który przypomniał, że Dolores kilka lat temu targnęła się na swoje życie. „Dolores próbowała przedawkować leki w 2013 roku – mówiła wówczas, że cierpi na depresję i załamanie psychiczne po tym, jak zdiagnozowano u niej chorobę afektywną dwubiegunową. Uważała, że niektóre z jej dolegliwości wynikają z faktu, iż w dzieciństwie była molestowana”, zdradził mężczyzna. 

Zobacz także: Zobaczcie, jak zmieniał się styl wokalistki The Cranberries! Jakie stylizacje kochała zmarła Dolores O’Riordan?

Pogrzeb Dolores O'Riordan

Fani wokalistki będą mogli uczestniczyć w publicznej ceremonii pożegnalnej 21 stycznia w kościele świętego Józefa w Limerick. Pogrzeb Dolores O'Riordan będzie miał charakter prywanty. Wokalistka zostanie pochowana 23 stycznia w rodzinnej miejscowości Ballybricken, w hrabstwie Limerick.

Uważacie, że Dolores O'Riordan mogła popełnić samobójstwo? 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.