Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Muzeum Madame Tussauds odłączyło Meghan i Harry'ego od rodziny królewskiej

Ich figury woskowe zostały przestawione

Sabina Zięba 10 stycznia 2020 13:30
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

W środowy wieczór 8 stycznia Meghan i Harry niespodziewanie ogłosili, że chcą odłączyć się od brytyjskiej rodziny królewskiej. Mimo tego że od pewnego czasu się izolowali i nawet świąt Bożego Narodzenia nie spędzili w gronie najbliższych, ta informacja zelektryzowała i zszokowała Brytyjczyków. Teraz swoje niezadowolenie z tego powodu postanowiło zaprezentować również kultowe muzeum Madame Tussauds w Londynie. 

Meghan i Harry w muzeum Madame Tussauds

Od pewnego czasu Meghan i Harry nie cieszyli się sympatią wśród poddanych, przez wzgląd na swoje nowatorskie podejście do monarchii. Wiadomo, że była aktorka nie mogła poradzić sobie także z ciągłym hejtem ze strony internautów i światowych mediów. W końcu, mimo wielu luksusów, przez prasę ich życie zamieniło się w piekło.

Ten fakt spowodował, że podjęli radykalną decyzję o rezygnacji z książęcych obowiązków i przeprowadzce do Kanady. Owa informacja zezłościła Brytyjczyków, a kilkanaście godzin po jej ogłoszeniu władze muzeum figur woskowych Madame Tussauds postanowiły... odłączyć postacie Harry'ego i Meghan od rodziny królewskiej!

Główny menadżer muzeum, Steve Davies, wyjaśnił: „Wraz z resztą świata reagujemy na zaskakujące wieści, że książę i księżna Sussex wycofują się jako starsi członkowie rodziny królewskiej. Od dzisiaj figury Meghan i Harry'ego nie będą już pojawiać się w naszym zestawie Royal Family. Jako dwie z naszych najpopularniejszych i najbardziej lubianych postaci, pozostaną oczywiście ważną częścią muzeum Madame Tussauds w Londynie, podczas gdy będziemy obserwować, jak będzie wyglądał ich kolejny rozdział”.

Nie uważacie, że to przesada?  

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.