Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Muzeum Madame Tussauds odłączyło Meghan i Harry'ego od rodziny królewskiej

Ich figury woskowe zostały przestawione

Sabina Zięba 10 stycznia 2020 13:30
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

W środowy wieczór 8 stycznia Meghan i Harry niespodziewanie ogłosili, że chcą odłączyć się od brytyjskiej rodziny królewskiej. Mimo tego że od pewnego czasu się izolowali i nawet świąt Bożego Narodzenia nie spędzili w gronie najbliższych, ta informacja zelektryzowała i zszokowała Brytyjczyków. Teraz swoje niezadowolenie z tego powodu postanowiło zaprezentować również kultowe muzeum Madame Tussauds w Londynie. 

Meghan i Harry w muzeum Madame Tussauds

Od pewnego czasu Meghan i Harry nie cieszyli się sympatią wśród poddanych, przez wzgląd na swoje nowatorskie podejście do monarchii. Wiadomo, że była aktorka nie mogła poradzić sobie także z ciągłym hejtem ze strony internautów i światowych mediów. W końcu, mimo wielu luksusów, przez prasę ich życie zamieniło się w piekło.

Ten fakt spowodował, że podjęli radykalną decyzję o rezygnacji z książęcych obowiązków i przeprowadzce do Kanady. Owa informacja zezłościła Brytyjczyków, a kilkanaście godzin po jej ogłoszeniu władze muzeum figur woskowych Madame Tussauds postanowiły... odłączyć postacie Harry'ego i Meghan od rodziny królewskiej!

Główny menadżer muzeum, Steve Davies, wyjaśnił: „Wraz z resztą świata reagujemy na zaskakujące wieści, że książę i księżna Sussex wycofują się jako starsi członkowie rodziny królewskiej. Od dzisiaj figury Meghan i Harry'ego nie będą już pojawiać się w naszym zestawie Royal Family. Jako dwie z naszych najpopularniejszych i najbardziej lubianych postaci, pozostaną oczywiście ważną częścią muzeum Madame Tussauds w Londynie, podczas gdy będziemy obserwować, jak będzie wyglądał ich kolejny rozdział”.

Nie uważacie, że to przesada?  

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.