Muniek Staszczyk, VIVA! 6/2010, VIVA! marzec 2010
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Muniek Staszczyk: „Wracam powoli do zdrowia po przebytej ciężkiej chorobie”

Artysta wciąż przebywa w szpitalu...

Gabriela Czernecka 24 lipca 2019 12:49
Muniek Staszczyk, VIVA! 6/2010, VIVA! marzec 2010
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love jest w szpitalu. Początkowo nie informowano o przyczynach jego problemów zdrowotnych. Menadżer w krótkim oświadczeniu poinformował fanów, że muzyk odwołuje najbliższe koncerty. Teraz wokalista sam postanowił skomentować swój pobyt w jednym z londyńskich ośrodków medycznych. Co mu dolega?

Muniek Staszczyk w szpitalu. Co się stało?

Informacja o tym, że Muniek Staszczyk jest w szpitalu obiegła media w ubiegłym tygodniu. Wówczas na oficjalnej stronie Muńka Staszczyka pojawił się komunikat, że muzyk trafił do szpitala w czasie swojego pobytu w Londynie. Wtedy nie ujawniono żadnych dodatkowych informacji, ale zapewniono, że nagła choroba nie zagraża życiu artysty. 

„Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love podczas krótkiego pobytu w Londynie z powodu nagłej choroby trafił do miejscowego szpitala, gdzie jest poddawany leczeniu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak z uwagi na stan zdrowia Artysty jesteśmy zmuszeni do odwołania najbliższych koncertów”, mogliśmy przeczytać na oficjalnej stronie muzyka. 

Teraz Muniek Staszczyk zdecydował się sam zabrać głos i w krótkich słowach napisał, jak się teraz czuje:  „Hello everybody! Pozdrawiam Wszystkich ze szpitala w Londynie, gdzie jestem od tygodnia pod opieką tamtejszych lekarzy”, zaczyna swój wpis. „Wracam powoli do zdrowia po przebytej tu ciężkiej chorobie. Trzymajcie się. Bardzo dziękuję za wszystkie dowody miłości i wyrazy wsparcia. Kochani, posłuchajcie londyńskiej piosenki z roku 1991 'Dirty Streets of London'. Jesteśmy w kontakcie! I LOVE YOU”, napisał. 

Wygląda na to, że artysta powoli odzyskuje siły. Życzymy mu dużo zdrowia!  

Muniek Staszczyk
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Muniek Staszczyk
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?