Muniek Staszczyk, VIVA! 6/2010, VIVA! marzec 2010
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Muniek Staszczyk: „Wracam powoli do zdrowia po przebytej ciężkiej chorobie”

Artysta wciąż przebywa w szpitalu...

Gabriela Czernecka 24 lipca 2019 12:49
Muniek Staszczyk, VIVA! 6/2010, VIVA! marzec 2010
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love jest w szpitalu. Początkowo nie informowano o przyczynach jego problemów zdrowotnych. Menadżer w krótkim oświadczeniu poinformował fanów, że muzyk odwołuje najbliższe koncerty. Teraz wokalista sam postanowił skomentować swój pobyt w jednym z londyńskich ośrodków medycznych. Co mu dolega?

Muniek Staszczyk w szpitalu. Co się stało?

Informacja o tym, że Muniek Staszczyk jest w szpitalu obiegła media w ubiegłym tygodniu. Wówczas na oficjalnej stronie Muńka Staszczyka pojawił się komunikat, że muzyk trafił do szpitala w czasie swojego pobytu w Londynie. Wtedy nie ujawniono żadnych dodatkowych informacji, ale zapewniono, że nagła choroba nie zagraża życiu artysty. 

„Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love podczas krótkiego pobytu w Londynie z powodu nagłej choroby trafił do miejscowego szpitala, gdzie jest poddawany leczeniu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak z uwagi na stan zdrowia Artysty jesteśmy zmuszeni do odwołania najbliższych koncertów”, mogliśmy przeczytać na oficjalnej stronie muzyka. 

Teraz Muniek Staszczyk zdecydował się sam zabrać głos i w krótkich słowach napisał, jak się teraz czuje:  „Hello everybody! Pozdrawiam Wszystkich ze szpitala w Londynie, gdzie jestem od tygodnia pod opieką tamtejszych lekarzy”, zaczyna swój wpis. „Wracam powoli do zdrowia po przebytej tu ciężkiej chorobie. Trzymajcie się. Bardzo dziękuję za wszystkie dowody miłości i wyrazy wsparcia. Kochani, posłuchajcie londyńskiej piosenki z roku 1991 'Dirty Streets of London'. Jesteśmy w kontakcie! I LOVE YOU”, napisał. 

Wygląda na to, że artysta powoli odzyskuje siły. Życzymy mu dużo zdrowia!  

Muniek Staszczyk
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Muniek Staszczyk
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.