Muniek Staszczyk, VIVA! 6/2010, VIVA! marzec 2010
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O NIM JEST GŁOŚNO

W lipcu Muniek Staszczyk przeszedł wylew. Jaki jest teraz jego stan zdrowia?

Przyjaciele opublikowali jego nowe zdjęcie

Weronika Kostyra 27 września 2019 09:45
Muniek Staszczyk, VIVA! 6/2010, VIVA! marzec 2010
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

W połowie lipca Muniek Staszczyk trafił do szpitala w Londynie. Początkowo nie było wiadomo z jakiej przyczyny. W oświadczeniu, które później wydał, poinformował fanów, że przeszedł wylew. Jaki jest teraz jego stan zdrowia?

Stan zdrowia Muńka Staszczyka

W lipcu lider zespoły T.Love przeszedł udar. „Pozdrawiam Wszystkich serdecznie z londyńskiego szpitala, w którym znajduję się po przebytym dwa tygodnie temu wylewie. Stan mojego zdrowia ulega systematycznej poprawie, niedługo wracam do Polski. 30 lat temu w lipcu ’89 roku odwiedziłem Londyn po raz pierwszy, żeby napisać "Warszawę" T.Love'u w knajpie na Highbury i zostać gwiazdą rock'a, a także zarobić na dorosłe życie. A dziś dziękuję Bogu za to, że żyję. Muniek”, napisał wtedy.

Odwołano wtedy koncerty muzyka i długo nie było wiadomo, jaki jest jego stan zdrowia. Do Internetu trafiło właśnie jego nowe zdjęcie. Muńka Staszczyka odwiedzili znajomi. W podpisie zdjęcia zdradzili, że artyście nic nie grozi i stopniowo dochodzi on do pełni sił. Obecnie jego zdrowiu i życiu nic nie zagraża. Zdjęcie opublikował Krzysztof „Grabaż” Grabowski z zespołu Pidżama Porno. Razem z Krzysztofem Vargą odwiedzili Muńka Staszczyka. „Dziś, po tłoczeniu winyli, odwiedziliśmy z Krzyśkiem Vargą Kolegę Staszczyka Zygmunta. Posłuchajcie, z Muńkiem jest już całkiem nieźle, nawija, żartuje, przedrzeźnia jak za starych dobrych lat. Prosił żeby Was pozdrowić, co niniejszym czynię! Żyj nam długo Królu”, czytamy w podpisie zdjęcia.

Życzymy powrotu do pełni zdrowia! 

Muniek Staszczyk
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!