Muniek Staszczyk, VIVA! 6/2010, VIVA! marzec 2010
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O NIM JEST GŁOŚNO

Muniek Staszczyk miał wylew. Muzyk wydał oświadczenie

„Dziękuję Bogu za to, że żyję”

Olga Figaszewska 29 lipca 2019 14:45
Muniek Staszczyk, VIVA! 6/2010, VIVA! marzec 2010
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Muniek Staszczyk wydał oświadczenie na temat stanu swojego zdrowia. Lider T.Love przeszedł wylew. Muzyk nadal przebywa w londyńskim szpitalu. Jak się czuje?

Stan zdrowia Muńka Staszyczka

Muzyk w połowie lipca trafił do szpitala. Wówczas na oficjalnej stronie Muńka Staszczyka pojawił się komunikat, że muzyk trafił do szpitala w czasie swojego pobytu w Londynie. Wtedy nie ujawniono żadnych dodatkowych informacji, ale zapewniono, że nagła choroba nie zagraża życiu artysty.

Teraz Muniek Staszczyk zdecydował się wydać oświadczenie, w którym poinformował fanów  media, że doznał wylewu. Lider zepsołu T.Love przebywa pod stałą opieką lekarzy. Jego stan wciąż się poprawia. Kiedy wróci do Polski?

„London calling! Pozdrawiam Wszystkich serdecznie z londyńskiego szpitala, w którym znajduję się po przebytym dwa tygodnie temu wylewie. Stan mojego zdrowia ulega systematycznej poprawie, niedługo wracam do Polski. 30 lat temu w lipcu ’89 roku odwiedziłem Londyn po raz pierwszy, żeby napisać "Warszawę" T.Love'u w knajpie na Highbury i zostać gwiazdą rock'a, a także zarobić na dorosłe życie. A dziś dziękuję Bogu za to, że żyję. Muniek”, napisał na Facebooku.

Życzymy szybkiego powrotu do pełni sił! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…