Jak odnajduje się w royal family?

Gabriela Czernecka 7 lipca 2018 08:45

Eksperci do spraw rodziny królewskiej przeanalizowali mowę ciała księżnej Meghan. Te informacje mogą was zaskoczyć. Wygląda na to, że księżna Sussex przeszła prawdziwą metamorfozę. Częściej sięga po ubrania, które więcej zakrywają niż odsłaniają, stawia na kolory stonowane i rzadko zakłada wzorzyste stylizacje. Meghan zmieniła jednak nie tylko styl ubierania się, ale także styl życia. Ekspertki od mowy ciała przeanalizowały zachowania Meghan! Czy odnajduje się już w royal family?

Mowa ciała Meghan księżnej Sussex

Traci Brown i Myka Meier podjęły się przeanalizowania mowy ciała księżnej Meghan. Przede wszystkim panie zwracają uwagę na to, że Meghan jako księżna Sussex jest bardziej zrelaksowana i odprężona. Nie przykleja uśmiechu na usta, tylko zachowuje się naturalnie: „W przeszłości widać było, że sztuczny uśmiech pojawiał się, gdy pojawiały się kamery, nie czuła się najlepiej w świetle reflektorów. Teraz, kiedy jest z Harrym jest bardziej zrelaksowana. Sama nie poczuwa, że cała uwaga skupiona jest na niej, tylko na ich dwójce, więc jest jej łatwiej być sobą”, mówi Traci Brown. 

Specjaliści od wizerunku zwracają także uwagę na to, że Meghan sprawia teraz wrażenie bardziej pewnej siebie. Będąc aktorką, na ściankach początkowo nieśmiało pozowała z delikatnym uśmiechem, krzyżując nogi, a później próbowała ukrywać skrępowanie za zbyt odważnymi stylizacjami. Teraz odważne kreacje zniknęły, a ona mimo to wygląda na pewną swojej wartości.

„Jej postawa dowodzi pewności siebie, a jej kontakt wzrokowy z innymi członkami rodziny królewskiej wskazuje na to, że jest ona na ich poziomie. Jej staranna elegancja sugeruje, że przyjmuje ona zarówno kulturę brytyjską, jak i swoją pozycję”, wyjaśnia znawczyni etykiety Myka Meier w rozmowie z Huffington Post. 

Co więcej, panie zwracają uwagę na to, że Meghan wykazuje większe zaangażowanie. Nie jest tylko ozdobą u boku Harry'ego, ale potrafi umiejętnie przykuć uwagę własną osobą. Jej postawa nie jest jednak wymuszona. Gdy jest z Harrym nie pozuje tak, jakby to ona była gwiazdą, ale dokładnie wie, kiedy usunąć się w cień, a kiedy przejąć ster. Często łapie księcia za ramię i trzyma go za rękę - tym daje do zrozumienia, że ich związek jest partnerski, a ona może w pełni na nim polegać. 

Traci Brown zauważa także, że Meghan wciąż się uczy i mimo tego, że zalicza wpadki widać , że w każdym kolejnym wyjściu jest ich coraz mniej. W jej zachowaniu następują zmiany, ona sama już zna zasady etykiety, ale mimo ich zastosowania wciąż pozostaje sobą i rozdaje naturalne uśmiechy. Czy czuje się już częścią rodziny królewskiej? Wszystko na to wskazuje!  

1/5
Księżna Meghan, garderoba księżnej Meghan, Meghan Markle
Copyright @East News
1/5

Ekspertki od mowy ciała przeanalizowały zachowania Meghan. Czy nowa księżna czuje się już częścią royal family?

2/5
Copyright @East News
2/5

Księżna Meghan choć wciąż zalicza wpadki modowe lub zdarza się jej popełnić gafę w swoim zachowaniu, coraz lepiej radzi sobie podczas oficjalnych wyjść.

3/5
Copyright @Instagram, East News
3/5

Choć wciąż zalicza wpadki (na przykład założyła nogę na nogę podczas spotkania z królową), to z każdym kolejnym wyjściem jest ich coraz mniej.

4/5
Księżna Meghan Markle i królowa Elżbieta II
Copyright @East News
4/5

Mimo wpadek Meghan podbiła serce Elżbiety II.

5/5
Meghan Markle, książę Harry, nagrody Queen's Young Leaders
Copyright @Getty Images
5/5

Czy czuje się już członkiem royal family? Wszystko na to wskazuje!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.