wesele-koronawirus-jak-zorganizowac-2020-rok-impreza-weselna
Fot. Adobe.Stock.com
O TYM SIĘ MÓWI

Morderstwo na weselu w Warszawie! Świadkowa zabiła świadka

Para młoda zatarła ślady

Sabina Zięba 28 sierpnia 2020 14:00
wesele-koronawirus-jak-zorganizowac-2020-rok-impreza-weselna
Fot. Adobe.Stock.com

To historia rodem z dreszczowca, z tą różnicą, że wydarzyła się naprawdę. Na jednym z warszawskich wesel doszło do tragedii. Choć wszyscy goście widzieli napiętą atmosferę, żaden z nich nie zdołał zatrzymać tego, co nastąpiło. Świadek został zabity przez świadkową, a nowożeńcy pomagali zatuszować ślady owej zbrodni. Jak do tego doszło?

Tragiczne wesele w Markach

Szokująca historia przydarzyła się w nocy z soboty na niedzielę w podwarszawskich Markach. Wówczas, jak informuje Super Express, 24-letnia Karolina Dz. wraz z 48-letnim partnerem Piotrem J. udali się na wesele znajomych. Pełnili dosyć znaczącą rolę podczas ceremonii, gdyż byli świadkami pary młodej. Od początku można było jednak zauważyć, że między nimi jest coś nie tak.

Jeden z weselnych gości ujawnił: „Już jak jechaliśmy do urzędu, Karolina stroiła fochy. Widać było, że ma jakąś pretensję do Piotra. Pomyślałem sobie, że ona tu za chwilę wywinie jakiś numer. I nie pomyliłem się. Ona była porywcza, ale, że aż tak?”.

Gdy po ślubie wszyscy przejechali na wesele do jednego z domu w Markach, napięcie między świadkami  tylko rosło. Czytamy: „Karolina psuła całą imprezę i zamiast się bawić, robiła co chwilę problem. Była wściekła na Piotra, bo któraś z pań szeptała mu coś na ucho. W końcu wyłączyliśmy muzykę i powiedzieliśmy, żeby wyszła, bo psuje przyjęcie”.

24-latka dostosowała się do prośby, lecz później wróciła na imprezę po swojego partnera. Następnej nocy, tuż po poprawinach, miała zabić go w pokoju, w którym przebywał. Zadała mu jeden cios w okolicę serca. Oprócz niej w sprawie zatrzymano także nowożeńców, którzy pomogli jej już po zbrodni - umyli ciało ofiary i wyczyścili pomieszczenie.

Wiadomo, że sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu Karoliny Dz. Grozi jej dożywocie.   

Pierwszy taniec wesele
Fot. adobe.stock.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.