VIVA! VIDEO

Serial „Belfer” powraca! Już dzisiaj zobaczymy pierwszy odcinek drugiego sezonu. Zobacz emocjonujący zwiastun! VIDEO

Gabriela Czernecka 22 października 2017 17:00

 

„Belfer 2” już dziś w Canal+!  W głównej roli znów zobaczymy Macieja Stuhra, ale obok niego pojawi się plejada nowych, młodych twarzy. Jaką zagadkę tym razem rozwiąże Paweł Zawadzki?

 

„Belfer 2” powraca!

Czy nowy „Belfer” okaże się hitem? Z pewnością. W roli nauczyciela Pawła Zawadzkiego znów Maciej Stuhr. Tym razem polonista zostanie zatrudniony we wrocławskim liceum, gdzie miało miejsce tajemnicze zniknięcia uczniów. W nich wcielą się m.in. Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski, którzy będą ukrywać prawdę przez rodzicami i nauczycielami. Z kolei Belfer Zawadzki będzie musiał sobie zaskarbić sympatię licealistów, którzy początkowo będą do niego wrogo nastawieni. Czy uda mu się rozwikłać zagadkę? Na pewno czeka go niełatwe zadanie. Sam Maciej Stuhr o drugim sezonie powiedział „Sytuacja początkowo wydaje się dość prosta. W odróżnieniu od pierwszego sezonu, gdzie wszystko było zagmatwane i powoli się wyjaśniało, to tu będzie na odwrót, te pytania będą się mnożyć”.

 

Za reżyserię odpowiadają Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”), a autorami scenariusza są Monika Powalisz, Jakub Żulczyk, Bartosz Ignaciuk oraz Wojciech Bockenheim. Przypomnijmy, że pierwszy sezon „Belfra" spotkał się z ogromnym zainteresowaniem nie tylko widzów,  ale i krytyków, którzy docenili serial statuetką  Orła dla najlepszego filmowego serialu fabularnego.

 

Pojawi się wiele pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest pewne: na terenie wrocławskiego liceum będzie się toczyła mordercza gra. To nie jest zwykła szkoła, to nie są zwykli uczniowie, a Belfer Zawadzki nie pojawił się tam przez przypadek.

 

Emisja pierwszego odcinka drugiego sezonu już o 21.30 w Canal+. Tylko dzisiaj kanał będzie odkodowany, więc mogą go zobaczyć nawet widzowie, którzy nie mają wykupionego pakietu.

 

Polecamy: "Nikt z obsady nie wiedział, kto zabił". Wywiad z reżyserem serialu "Belfer" Łukaszem Palkowskim

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.