VIVA! VIDEO

Serial „Belfer” powraca! Już dzisiaj zobaczymy pierwszy odcinek drugiego sezonu. Zobacz emocjonujący zwiastun! VIDEO

Gabriela Czernecka 22 października 2017 17:00

 

„Belfer 2” już dziś w Canal+!  W głównej roli znów zobaczymy Macieja Stuhra, ale obok niego pojawi się plejada nowych, młodych twarzy. Jaką zagadkę tym razem rozwiąże Paweł Zawadzki?

 

„Belfer 2” powraca!

Czy nowy „Belfer” okaże się hitem? Z pewnością. W roli nauczyciela Pawła Zawadzkiego znów Maciej Stuhr. Tym razem polonista zostanie zatrudniony we wrocławskim liceum, gdzie miało miejsce tajemnicze zniknięcia uczniów. W nich wcielą się m.in. Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski, którzy będą ukrywać prawdę przez rodzicami i nauczycielami. Z kolei Belfer Zawadzki będzie musiał sobie zaskarbić sympatię licealistów, którzy początkowo będą do niego wrogo nastawieni. Czy uda mu się rozwikłać zagadkę? Na pewno czeka go niełatwe zadanie. Sam Maciej Stuhr o drugim sezonie powiedział „Sytuacja początkowo wydaje się dość prosta. W odróżnieniu od pierwszego sezonu, gdzie wszystko było zagmatwane i powoli się wyjaśniało, to tu będzie na odwrót, te pytania będą się mnożyć”.

 

Za reżyserię odpowiadają Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”), a autorami scenariusza są Monika Powalisz, Jakub Żulczyk, Bartosz Ignaciuk oraz Wojciech Bockenheim. Przypomnijmy, że pierwszy sezon „Belfra" spotkał się z ogromnym zainteresowaniem nie tylko widzów,  ale i krytyków, którzy docenili serial statuetką  Orła dla najlepszego filmowego serialu fabularnego.

 

Pojawi się wiele pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest pewne: na terenie wrocławskiego liceum będzie się toczyła mordercza gra. To nie jest zwykła szkoła, to nie są zwykli uczniowie, a Belfer Zawadzki nie pojawił się tam przez przypadek.

 

Emisja pierwszego odcinka drugiego sezonu już o 21.30 w Canal+. Tylko dzisiaj kanał będzie odkodowany, więc mogą go zobaczyć nawet widzowie, którzy nie mają wykupionego pakietu.

 

Polecamy: "Nikt z obsady nie wiedział, kto zabił". Wywiad z reżyserem serialu "Belfer" Łukaszem Palkowskim

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.