Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Zamachowska zachwyciła internautów zdjęciem w bikini!

Zobacz, jak się prezentuje!

Olga Figaszewska 29 sierpnia 2019 16:25
Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Monika Zamachowska wybrała się na urlop. Dziennikarka postanowiła podzielić się z fanami relacją z wypoczynku i wywołała prawdziwe poruszenie! Gwiazda udowodniła, że ma do siebie duży dystans.

Monika Zamachowska w bikini

Prowadząca Pytanie na śniadanie zachwyciła swoich obserwatorów najnowszym zdjęciem na Instagramie. Gwiazda korzysta z ostatnich dni wakacji. Jest słońce, błękitna woda i plaża…

Monika Zamachowska w  mediach społecznościowych zamieściła fotografię, na której pozuje w bikini. „Taka sytuacja. Ślę całuski, rybie łuski:)”, napisała. Dziennikarka dodała do niego hashtagi, które świadczą o jej dystansie do swojego wyglądu: #syrenka #aco #możetrochę #tłustawa #aleszczesliwa😊 #ostatniedniwakacji.

Fani pospieszyli z komplementami. Są zachwyceni jej sylwetką! 

„Taki tluszczyk to nie tluszczyk❤️”, „Pomyślałam, że nastolatka nie kobieta normalnie 👏👍😘Ale Ja wiem, że mądra kobieta kryje się pod tym zdjęciem”, „Zgrabna sylwetka”, „Cudna kobieta! Figurka rewelacja!”, czytamy. 

Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…