Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Zamachowska zachwyciła internautów zdjęciem w bikini!

Zobacz, jak się prezentuje!

Olga Figaszewska 29 sierpnia 2019 16:25
Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Monika Zamachowska wybrała się na urlop. Dziennikarka postanowiła podzielić się z fanami relacją z wypoczynku i wywołała prawdziwe poruszenie! Gwiazda udowodniła, że ma do siebie duży dystans.

Monika Zamachowska w bikini

Prowadząca Pytanie na śniadanie zachwyciła swoich obserwatorów najnowszym zdjęciem na Instagramie. Gwiazda korzysta z ostatnich dni wakacji. Jest słońce, błękitna woda i plaża…

Monika Zamachowska w  mediach społecznościowych zamieściła fotografię, na której pozuje w bikini. „Taka sytuacja. Ślę całuski, rybie łuski:)”, napisała. Dziennikarka dodała do niego hashtagi, które świadczą o jej dystansie do swojego wyglądu: #syrenka #aco #możetrochę #tłustawa #aleszczesliwa😊 #ostatniedniwakacji.

Fani pospieszyli z komplementami. Są zachwyceni jej sylwetką! 

„Taki tluszczyk to nie tluszczyk❤️”, „Pomyślałam, że nastolatka nie kobieta normalnie 👏👍😘Ale Ja wiem, że mądra kobieta kryje się pod tym zdjęciem”, „Zgrabna sylwetka”, „Cudna kobieta! Figurka rewelacja!”, czytamy. 

Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.