Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Zamachowska zachwyciła internautów zdjęciem w bikini!

Zobacz, jak się prezentuje!

Olga Figaszewska 29 sierpnia 2019 16:25
Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Monika Zamachowska wybrała się na urlop. Dziennikarka postanowiła podzielić się z fanami relacją z wypoczynku i wywołała prawdziwe poruszenie! Gwiazda udowodniła, że ma do siebie duży dystans.

Monika Zamachowska w bikini

Prowadząca Pytanie na śniadanie zachwyciła swoich obserwatorów najnowszym zdjęciem na Instagramie. Gwiazda korzysta z ostatnich dni wakacji. Jest słońce, błękitna woda i plaża…

Monika Zamachowska w  mediach społecznościowych zamieściła fotografię, na której pozuje w bikini. „Taka sytuacja. Ślę całuski, rybie łuski:)”, napisała. Dziennikarka dodała do niego hashtagi, które świadczą o jej dystansie do swojego wyglądu: #syrenka #aco #możetrochę #tłustawa #aleszczesliwa😊 #ostatniedniwakacji.

Fani pospieszyli z komplementami. Są zachwyceni jej sylwetką! 

„Taki tluszczyk to nie tluszczyk❤️”, „Pomyślałam, że nastolatka nie kobieta normalnie 👏👍😘Ale Ja wiem, że mądra kobieta kryje się pod tym zdjęciem”, „Zgrabna sylwetka”, „Cudna kobieta! Figurka rewelacja!”, czytamy. 

Monika Zamachowska, Viva! 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.