Monika Zamachowska, VIVA! 10/2014
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Zamachowska w poruszającym wywiadzie o byłym mężu! 

„Jamie czuje się coraz lepiej”

VIVA! 16 września 2018 20:22
Monika Zamachowska, VIVA! 10/2014
Fot. Robert Wolański

Kilka miesięcy temu były mąż Moniki Zamachowskiej, Jamie Malcolm trafił do szpitala z powodu groźnej choroby, jaką jest sepsa. Przeszedł poważną operację.  W najnowszym wywiadzie dziennikarka opowiedziała o sytuacji byłego męża. 

Monika Zamachowska o byłym mężu

Monikę Zamachowską i Jamiego Malcolma łączą przyjacielskie relacje. Traktuje byłego męża jak członka rodziny i przyjaciela. Bardzo przeżyła jego chorobę. Jak informowały media, Jamie Malcolm trafił do szpitala 1,5 roku po operacji woreczka żółciowego. Lekarze zdiagnozowali u niego sepsę. „Zakażenie spustoszyło jego organizm. Przeszedł skomplikowaną operację udrożniania przewodu pokarmowego. Za pół roku pilota czeka przeszczep skóry i mięśni w miejscu uszkodzonych przez sepsę partiach brzucha”, donosił wówczas Fakt.  

Okazuje się, że Jamie czuje się już coraz lepiej. W rozmowie z Na Żywo gwiazda opowiedziała o jego samopoczuciu. 

„Jamie czuje się coraz lepiej i prawdopodobnie niedługo wróci do pracy. Niedawno po raz pierwszy od choroby zabrał dzieci na wakacje. To wielka sprawa, za którą dziękuję Opatrzności. Owszem, Jamiego uratowali lekarze. Ale to przez typowy błąd lekarski cała ta sprawa w ogóle się wydarzyła. Ja i moja rodzina jesteśmy zdania, że Jamie powinien jak najszybciej wytoczyć proces personelowi szpitala, który zignorował postępujące zakażenie pooperacyjne, w tym również lekarzowi, który był wtedy na dyżurze. Cieszę się, że Jamie przychyla się do mojego zdania”, wyznała Monika Zamachowska.

Dziennikarka zdradziła również tajemnicę z życia osobistego byłego męża. Wkrótce Jamie Malcolm ponownie stanie na ślubnym kobiercu. Pod koniec roku poślubi swoją narzeczoną Sophie. 

„Chociaż cieszymy się ich szczęściem, nie zamierzamy gościć na ich ślubie. Mówię o sobie i o Zbyszku. Nasze dzieci będą oczywiście świadkami tego podniosłego wydarzenia”, dodała gwiazda. 

Cieszymy się, że wszystko dobrze się kończy. Mamy nadzieję, że Jamie Malcolm szybko powróci do pełni sił!  

Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE

 

 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.