Monika Zamachowska, VIVA! maj 2013
Fot. Iza Grzybowska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Monika Zamachowska drży o zdrowie byłego męża!

To dla dziennikarki oraz jej dzieci bardzo trudny czas...

Damian Duda 22 lutego 2018 13:00
Monika Zamachowska, VIVA! maj 2013
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Ostatnie miesiące w życiu Moniki Zamachowskiej są bardzo trudne. Ten rok zaczął się od konfliktu z dziećmi Zbigniewa Zamachowskiego, a teraz dziennikarka musi zmierzyć się z chorobą byłego męża. Gwiazda telewizji śniadaniowej drży o zdrowie ojca Zosi i Tomka. To będzie trudny, bardzo niebezpieczny zabieg’’, zdradza osoba z otoczenia prezenterki.

Operacja byłego męża Moniki Zamachowskiej

Dziennikarkę oraz jej byłego męża, co chętnie podkreśla w mediach, łączą przyjazne stosunki. Traktuje byłego męża jak członka rodziny i przyjaciela. Bardzo przeżywa jego chorobę. Jest teraz strzępkiem nerwów’’, zdradził znajomy gwiazdy. Blisko półtora roku temu Jamie Malcolm przeszedł zabieg usunięcia woreczka żółciowego. Niestety, tuż po zabiegu wdało się zakażenie. Jak donoszą media, ojciec dzieci Moniki Zamachowskiej walczy z sepsą w jednym z londyńskich szpitali. Czeka go kolejna operacja.

W rozmowie z Faktem znajomy gwiazdy TVP donosi, że konieczna okazała się kolejna operacja. To będzie niebezpieczny zabieg. Może trwać nawet kilkanaście godzin. Do stołu operacyjnego stanie aż sześciu chirurgów. Jest to jedyna szansa na przywrócenie Jamiego do normalnego życia po sepsie’’, czytamy na łamach dziennika. Na Instagramie Moniki Zamachowskiej pojawiło się zdjęcie jej byłego męża. W poście dziennikarka poprosiła swoich fanów o modlitwę.Kochani, Drodzy, Szanowni! Jutro od rana, przez kilkanaście godzin, wspaniały ojciec moich dzieci i przez 13 lat mój mąż, a dzisiaj Przyjaciel, będzie operowany w Londynie. Ta bardzo niebezpieczna operacja ma przywrócić go do normalnego życia po półtora roku wegetowania jako ofiara sepsy. Wierzących proszę o modlitwę za Jamiego. Niewierzących o dobre myśli i energię’’, czytamy na Instagramie.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.