Monika Pyrek i Norbert Rokita
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
ZE ŚWIATA SPORTU

Z OSTATNIEJ CHWILI: Monika Pyrek urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 2 grudnia 2017 14:00
Monika Pyrek i Norbert Rokita
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

 

Monika Pyrek urodziła! Lekkoatletyczka po raz drugi została mamą. Pyrek była reprezentantką Polski w skoku o tyczce. Choć jakiś czas temu zakończyła karierę sportową, to wciąż się udziela w tej dziedzinie - prowadzi choćby lekcje wychowania fizycznego. Monika Pyrek właśnie po raz drugi została mamą. Chłopiec czy dziewczynka?

 

Polecamy: Monika Pyrek po raz drugi zostanie mamą!

 

Monika Pyrek została mamą

 

Monika Pyrek po raz drugi została mamą! To świetna wiadomość dla wszystkich fanów sportsmenki. Lekkoatletka dobrą wiadomością podzieliła się z fanami na Instagramie. Monika Pyrek została mamą!  Przypomnijmy, że była reprezentantka Polski w skoku o tyczce wraz z mężem, Norbertem Rokitą, układają sobie życie z dala od blasku fleszy. Para nie pojawia się na imprezach i nie pozuje na czerwonym dywanie, ale od czasu do czasu zamieszcza jakieś zdjęcia w mediach społecznościowych. Para wspólnie wychowuje już syna Grzegorza, który przyszedł na świat w maju 2013 roku. „Skoro tyle lat ze sobą jesteśmy, to znaczy, że do siebie pasujemy i świetnie się ze sobą czujemy. Nawet jeśli są rzeczy, które nas denerwują w sobie. Myślę, że chodzi po prostu o akceptację drugiej osoby”, mówiła o ukochanym w VIVIE!.

 

Teraz podzieliła się z internautami dobrą nowiną. Monika Pyrek po raz drugi została mamą! Sportsmenka pochwaliła się na Instagramie pierwszym zdjęciem dziecka. Mój mały cud”, napisała w opisie fotografii. Jak na razie sportsmenka nie zdradziła płci dziecka. 

Młodej mamie serdecznie gratulujemy! 

 

 

Polecamy: Ten rok to w polskim show-biznesie prawdziwy baby boom. Które gwiazdy spodziewają się dziecka?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.