Monika Pyrek i Norbert Rokita
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
ZE ŚWIATA SPORTU

Z OSTATNIEJ CHWILI: Monika Pyrek urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 2 grudnia 2017 14:00
Monika Pyrek i Norbert Rokita
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

 

Monika Pyrek urodziła! Lekkoatletyczka po raz drugi została mamą. Pyrek była reprezentantką Polski w skoku o tyczce. Choć jakiś czas temu zakończyła karierę sportową, to wciąż się udziela w tej dziedzinie - prowadzi choćby lekcje wychowania fizycznego. Monika Pyrek właśnie po raz drugi została mamą. Chłopiec czy dziewczynka?

 

Polecamy: Monika Pyrek po raz drugi zostanie mamą!

 

Monika Pyrek została mamą

 

Monika Pyrek po raz drugi została mamą! To świetna wiadomość dla wszystkich fanów sportsmenki. Lekkoatletka dobrą wiadomością podzieliła się z fanami na Instagramie. Monika Pyrek została mamą!  Przypomnijmy, że była reprezentantka Polski w skoku o tyczce wraz z mężem, Norbertem Rokitą, układają sobie życie z dala od blasku fleszy. Para nie pojawia się na imprezach i nie pozuje na czerwonym dywanie, ale od czasu do czasu zamieszcza jakieś zdjęcia w mediach społecznościowych. Para wspólnie wychowuje już syna Grzegorza, który przyszedł na świat w maju 2013 roku. „Skoro tyle lat ze sobą jesteśmy, to znaczy, że do siebie pasujemy i świetnie się ze sobą czujemy. Nawet jeśli są rzeczy, które nas denerwują w sobie. Myślę, że chodzi po prostu o akceptację drugiej osoby”, mówiła o ukochanym w VIVIE!.

 

Teraz podzieliła się z internautami dobrą nowiną. Monika Pyrek po raz drugi została mamą! Sportsmenka pochwaliła się na Instagramie pierwszym zdjęciem dziecka. Mój mały cud”, napisała w opisie fotografii. Jak na razie sportsmenka nie zdradziła płci dziecka. 

Młodej mamie serdecznie gratulujemy! 

 

 

Polecamy: Ten rok to w polskim show-biznesie prawdziwy baby boom. Które gwiazdy spodziewają się dziecka?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.