Monika Pyrek i Norbert Rokita
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
ZE ŚWIATA SPORTU

Z OSTATNIEJ CHWILI: Monika Pyrek urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 2 grudnia 2017 14:00
Monika Pyrek i Norbert Rokita
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

 

Monika Pyrek urodziła! Lekkoatletyczka po raz drugi została mamą. Pyrek była reprezentantką Polski w skoku o tyczce. Choć jakiś czas temu zakończyła karierę sportową, to wciąż się udziela w tej dziedzinie - prowadzi choćby lekcje wychowania fizycznego. Monika Pyrek właśnie po raz drugi została mamą. Chłopiec czy dziewczynka?

 

Polecamy: Monika Pyrek po raz drugi zostanie mamą!

 

Monika Pyrek została mamą

 

Monika Pyrek po raz drugi została mamą! To świetna wiadomość dla wszystkich fanów sportsmenki. Lekkoatletka dobrą wiadomością podzieliła się z fanami na Instagramie. Monika Pyrek została mamą!  Przypomnijmy, że była reprezentantka Polski w skoku o tyczce wraz z mężem, Norbertem Rokitą, układają sobie życie z dala od blasku fleszy. Para nie pojawia się na imprezach i nie pozuje na czerwonym dywanie, ale od czasu do czasu zamieszcza jakieś zdjęcia w mediach społecznościowych. Para wspólnie wychowuje już syna Grzegorza, który przyszedł na świat w maju 2013 roku. „Skoro tyle lat ze sobą jesteśmy, to znaczy, że do siebie pasujemy i świetnie się ze sobą czujemy. Nawet jeśli są rzeczy, które nas denerwują w sobie. Myślę, że chodzi po prostu o akceptację drugiej osoby”, mówiła o ukochanym w VIVIE!.

 

Teraz podzieliła się z internautami dobrą nowiną. Monika Pyrek po raz drugi została mamą! Sportsmenka pochwaliła się na Instagramie pierwszym zdjęciem dziecka. Mój mały cud”, napisała w opisie fotografii. Jak na razie sportsmenka nie zdradziła płci dziecka. 

Młodej mamie serdecznie gratulujemy! 

 

 

Polecamy: Ten rok to w polskim show-biznesie prawdziwy baby boom. Które gwiazdy spodziewają się dziecka?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.