O TYM SIĘ MÓWI

„Nie szalejmy, bo za chwilę będzie seksmisja’’. Monika Olejnik ostro o akcji #metoo!

Damian Duda 28 października 2017 13:30
Monika Olejnik, Uroda Życia, main topic
Fot. Piotr Porebsky/Metaluna

 

Gwiazdy mówią głośno: „Tak, byłam molestowana!’’. Wszystko za sprawą skandalu, który wybuchł wokół Weinsteina Harveya. Ostatnimi czasy kilkanaście kobiet wyznało, że były ofiarami przemocy seksualnej.  A to wszystko za sprawą akcji  z hasztagiem #metoo. 

 

Zobacz też: Takiej sesji jeszcze nie było! Trzy wyjątkowe okładki z okazji 20. urodzin stacji TVN! Co jeszcze w najnowszej VIVIE!?

Monika Olejnik o akcji #metoo

Serwis Pudelek.pl zapytał Monikę Olejnik, czy utożsamia się z kobietami, które przyłączyły się do wcześniej wspomnianej akcji. Dziennikarka odpowiedziała bardzo wymijająco na to pytanie. Olejnik podkreśliła, że podziwia autorki tekstu o „królu Oscarów’’ opublikowanego na łamach „The New York Times’’.

 

„Nie szalejmy, bo za chwilę bedzie seksmisja, i Juliusz Machulski nakręci drugą część’’, powiedziała Olejnik. Dziennikarka zapytana, czy kiedykolwiek była molestowana, odmówiła odpowiedzi na to pytanie. Prowadząca program „Kropka nad i’’ stwierdziła, że nie należy podchodzić bezkrytycznie do całej akcji, gdyż wśród kobiet, które były molestowane czy gwałcone, są również takie, które chcą na chwilę zaistnieć w mediach. 

 

Monika Olejnik
Fot. East News

 

Monika Olejnik
Fot. East News

 

Przeczytaj też: Monika Olejnik wygrała w sądzie z Krystyną Pawłowicz. Wyrok jest prawomocny: „Zacznijmy się szanować wreszcie!”

 

Wideo

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Niezwykła rozmowa z Grażyną Torbicką o jej wszystkich miłościach. A Remigiusz Mróz zdradza nam tajemnice swojego sukcesu!