Monika Mrozowska
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Mrozowska zdradziła płeć i imię dziecka! Jest urocze!

Wkrótce aktorka po raz czwarty zostanie mamą

Olga Figaszewska 8 stycznia 2021 10:34
Monika Mrozowska
Fot. AKPA

Monika Mrozowska lada chwila powita na świecie swoje czwarte dziecko. Aktorka wygląda kwitnąco i z radością wyczekuje momentu, w którym będzie tulić w ramionach maleństwo. W najnowszym wpisie zdradziła płeć i imię swojej pociechy! Jest naprawdę urocze!

Monika Mrozowska zdradziła płeć i imię dziecka 

Monika Mrozowska jest szczęśliwą, spełnioną mamą trójki pociech: 17-letniej Karoliny, 10-letniej Jagody i 6-letniego Józefa. Za chwilę na świecie pojawi się czwarte dziecko aktorki. Gwiazda serialu Rodzina zastępcza odlicza dni do porodu. Z fanami za pośrednictwem Instagrama dzieli się przemyśleniami na temat macierzyństwa i radosnego czasu oczekiwania. 

Monika Mrozowska tryska energią i uśmiechem zaraża wszystkich dookoła. Do tej pory aktorka nie zdradzała imienia swojej pociechy. Aż do teraz!  Już wiemy, że gwiazda spodziewa się synka!

,,Tam w środku siedzi... Lucek 😍❤️ Mówimy na niego #luckyluke 😂 bo przy całej masie dziwnych rzeczy, która wydarzyła się w zeszłym roku (i jak widać ma kontynuację w obecnym ) on ma być czystym szczęściem", napisała Monika Mrozowska.

,,Zdjęcie ilustruje wydanie lutowe @zwierciadlo_miesiecznik, a jego autorką jest niezastąpiona @karolinasynowiec_fotografia ❤️ Trzymajcie kciuki za szczęśliwy finał 🤞❤️", dodała. 

Aktorka zapozowała do zdjęć w niebieskiej sukience. Wyglądała zjawiskowo! 

Życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za szczęśliwy finał!  

Monika Mrozowska na wspólnym zdjęciu z pociechami: Karoliną, Jagodą i Józefem. 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.