Monika Mrozowska
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Mrozowska zdradziła płeć i imię dziecka! Jest urocze!

Wkrótce aktorka po raz czwarty zostanie mamą

Olga Figaszewska 8 stycznia 2021 10:34
Monika Mrozowska
Fot. AKPA

Monika Mrozowska lada chwila powita na świecie swoje czwarte dziecko. Aktorka wygląda kwitnąco i z radością wyczekuje momentu, w którym będzie tulić w ramionach maleństwo. W najnowszym wpisie zdradziła płeć i imię swojej pociechy! Jest naprawdę urocze!

Monika Mrozowska zdradziła płeć i imię dziecka 

Monika Mrozowska jest szczęśliwą, spełnioną mamą trójki pociech: 17-letniej Karoliny, 10-letniej Jagody i 6-letniego Józefa. Za chwilę na świecie pojawi się czwarte dziecko aktorki. Gwiazda serialu Rodzina zastępcza odlicza dni do porodu. Z fanami za pośrednictwem Instagrama dzieli się przemyśleniami na temat macierzyństwa i radosnego czasu oczekiwania. 

Monika Mrozowska tryska energią i uśmiechem zaraża wszystkich dookoła. Do tej pory aktorka nie zdradzała imienia swojej pociechy. Aż do teraz!  Już wiemy, że gwiazda spodziewa się synka!

,,Tam w środku siedzi... Lucek 😍❤️ Mówimy na niego #luckyluke 😂 bo przy całej masie dziwnych rzeczy, która wydarzyła się w zeszłym roku (i jak widać ma kontynuację w obecnym ) on ma być czystym szczęściem", napisała Monika Mrozowska.

,,Zdjęcie ilustruje wydanie lutowe @zwierciadlo_miesiecznik, a jego autorką jest niezastąpiona @karolinasynowiec_fotografia ❤️ Trzymajcie kciuki za szczęśliwy finał 🤞❤️", dodała. 

Aktorka zapozowała do zdjęć w niebieskiej sukience. Wyglądała zjawiskowo! 

Życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za szczęśliwy finał!  

Monika Mrozowska na wspólnym zdjęciu z pociechami: Karoliną, Jagodą i Józefem. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!