EN_01475771_0004, Monika Mrozowska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Monika Mrozowska o odwołanej studniówce córki: „Możliwe przypadki wścieklizny u maturzystów”

Post aktorki zwrócił uwagę fanów

Olga Figaszewska 18 stycznia 2022 07:31
EN_01475771_0004, Monika Mrozowska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Monika Mrozowska zamieściła w sieci intrygujący post. Aktorka poruszyła temat balu maturalnego. Najstarsza pociecha gwiazdy od pewnego czasu przygotowywała się do studniówki i nie mogła doczekać się tego wydarzenia. Niestety, ze względu na pandemię, impreza została przełożona.

Monika Mrozowska o balu maturalnym córki

Starsza córka Moniki Mrozowskiej ma już 18 lat. Przed Karoliną wymagający czas przygotowań do matury. Podobnie jak pozostali koledzy i koleżanki nie mogła się już doczekać balu i od pewnego czasu przygotowywała się do wielkiego wydarzenia. Niedawno Monika Mrozowska pisała w jednym z postów, że jej pociecha ma już wybraną kreację na studniówkę.

„Skończyło się na kupieniu czterech sukienek wieczorowych (w tym jednej z second hand za 3 zł , ale … to był pomysł i zakup mojej oszczędnej córki). Stanęło na wersji de luxe, którą… mam nadzieję, że tegoroczna maturzystka zgodzi się tu opublikować. Jakie to są emocje! 100 dni do matury Karoliny ? Niech mnie ktoś uszczypnie 😬… No mówię Wam, że ten rok, to będzie emocjonalny”, podkreśliła aktorka.

Czytaj także: Monika Mrozowska na odważnym zdjęciu pokazała jak wyglądał jej brzuch cztery dni po porodzie!

Impreza miała odbyć się kilka dni temu. Nic dziwnego, że z decyzją o przełożeniu balu maturalnego uczniom trudno było się pogodzić. Szkoła postanowiła, że impreza odbędzie się w marcu.

O tej sytuacji Monika Mrozowska poinformowała w zabawny sposób na swoim Instagramie. Wiadomość została napisana w stylu alertu, które wysyłane są przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. „ALERT! Studniówka przeniesiona na marzec. Propozycja zmiany nazwy na Trzydziestodniówkę. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy silne emocje. Możliwe utrudnienia komunikacyjne z rodziną. Przerw w dostawie posiłków nie przewidujemy. Zabezpiecz sukienkę/garnitur, bo jednak jeszcze może się przydać”, rozpoczęła swój wpis.

Aktorka dodała, że wydarzenie odbędzie się w marcu, a maturzyści będą usatysfakcjonowani. W innym przypadku sytuacja może się wymknąć spod kontroli. „Jeśli studniówka nie odbędzie się w marcu, możliwe przypadki wścieklizny u maturzystów oraz lokalne podtopienia ze względu na ilość wylanych łez. Utrzymywanie w zamknięciu nic nie pomoże. Zabezpiecz wolno stojące rzeczy. Talerze… przede wszystkim…”, dodała. 

Sposób w jaki Monika Mrozowska zrelacjonowała cała sytuację spodobał się jej fanom, którzy także postanowili wesprzeć Karolinę i przesyłali słowa otuchy. 

Zobacz też: Monika Mrozowska ma dość karmienia piersią: „Stawiam swoje potrzeby ponad potrzebami dziecka”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.