Monika Miller
Fot. Instagram @monicamiller_official
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Monika Miller wkrótce zadebiutuje w filmie! Kogo zagra?

Jej rola jest niezwykle wymagająca!

Weronika Kostyra 25 września 2018 08:59
Monika Miller
Fot. Instagram @monicamiller_official

Ostatni czas jest dla Moniki Miller niezwykle trudny. Rodzinna tragedia sprawiła, że młoda modelka postanowiła wycofać się na pewien czas z życia publicznego i zniknęła z Instagrama. Aby poradzić sobie z bólem po stracie ojca całkowicie poświęciła się pracy. Wnuczka Leszka Millera przygotowuje się do swojego debiutu w filmie!

Monika Miller zostanie aktorką?

Monika Miller rok temu szturmem podbiła polski show-biznes po tym, jak jej dziadek, były premier, opublikował zdjęcie wnuczki w Internecie. Jej wizerunek od początku wzbudzał ogromne zainteresowanie, z uwagi na liczne tatuaże, zdobiące ciało nastolatki. Teraz Monika zagra w filmie Raz, jeszcze raz. Razem z nią w filmie zobaczymy braci Rafała i Marcina Mroczków, a także Piotra Cyrwusa. To dla niej podwójne wyzwanie – nie tylko po raz pierwszy zagra w dużej produkcji, ale także wcieli się w zawodniczkę boksu. To wymagało od niej długich przygotowań. Początkująca aktorka trenowała boks pod okiem trenerów personalnych, a także samej mistrzyni, Iwony Guzowskiej. Wszystko po to, by wypaść na ekranie jak najbardziej autentycznie i choć trochę zmniejszyć stres towarzyszący debiutowi. Co prawda Monika ma doświadczenie przed kamerą, ale zagrała dotąd jedynie w teledysku, a także zajmowała się modelingiem.

Komedia Raz, jeszcze raz to historia grupy przyjaciół z Sopotu, którzy spotykają się po latach. Premiera filmu ma mieć miejsce w 2019 roku. 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.