O TYM SIĘ MÓWI

Wnuczka Leszka Millera jest lesbijką?! Polityk zabrał głos w tej sprawie

Wyznanie Moniki Miller wywołało burzę. Co na to jej dziadek?

Konrad Szczęsny 22 lipca 2018 12:59

Monika Miller rok temu szturmem podbiła polski show-biznes po tym, jak jej dziadek, były premier, opublikował zdjęcie wnuczki w Internecie. Jej wizerunek od początku wzbudzał ogromne zainteresowanie, z uwagi na liczne tatuaże, zdobiące ciało nastolatki. Później przyszedł czas na plotki o nagiej sesji w magazynie dla panów i... załamanie tej krótkiej kariery. Teraz o Monice Miller ponownie jest głośno, z uwagi na jej wyznanie dotyczące orientacji seksualnej, które skomentował sam Leszek Miller!

Monika Miller, wnuczka Leszka Millera, jest biseksualna?

Wszystko zaczęło się od wyznania Moniki Miller w mediach społecznościowych. Jedna z obserwujących jej profil osób zapytała czy jest heteroseksualna. Wnuczka polityka bez wahania odpowiedziała „Oj, chyba nie, raczej bi”.

Wywołało to na tyle duże poruszenie w mediach, że głos w sprawie zabrał lider SLD i były premier RP, który nie dowierza w to, co napisała w Internecie jego ukochana wnuczka!

Leszek Miller o orientacji seksualnej swojej wnuczki

W rozmowie z dziennikarzami lider lewicowej formacji zapewnia, że słowa jego wnuczki nie mają nic wspólnego z prawdą.

„Monika nie jest biseksualna. Moja wnuczka nie miała dziewczyn w znaczeniu seksualnym. Monika jest normalną, heteroseksualną kobietą. I miała jak do tej pory tylko narzeczonych, a nie narzeczone. Teraz jest na etapie rozejścia się z jakimś chłopakiem”, zapewnił gorliwie Leszek Miller w rozmowie z Super Expressem.

Internauci są dosyć mocno skonsternowani jego słowami, biorąc pod uwagę lewicowe poglądy, z jakich do tej pory słynął. „Hetero, gej czy bi – dopóki nie robi nikomu krzywdy, nie ma to żadnego znaczenia!”, „Trochę słabo jak na lidera partii o poglądach lewicowych”, „Nie wiem, co o tym myśleć”, piszą zniesmaczeni w komentarzach.

I trudno się z nimi nie zgodzić. Nawet jeśli słowa Moniki Miller to jedynie prowokacja na potrzeby medialnego szumu. 

Kim jest wnuczka Leszka Millera?

Monika, wnuczka Leszka Millera, to córka jego jedynego syna, Leszka Millera Juniora. Wiadomo, że w 2005 roku rozpoczęła naukę w prestiżowej angielsko-amerykańskiej szkole podstawowej World Hill Academy na warszawskim Wilanowie, w której czesne za rok nauki wynosi aż 30 tysięcy złotych 

W galerii możesz zobaczyć jej zdjęcia  

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Kinga Rusin o tym, dlaczego w obronie środowiska wyjdzie nawet na barykady, a także Michał Piróg o życiu w stylu eko...