Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe
O NIEJ SIĘ MÓWI!

Jej udział w Tańcu z Gwiazdami budzi ogromne kontrowersje!

Poznaliśmy kolejną uczestniczkę projektu!

Ksenia Krasko 23 lipca 2019 08:56
Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe

Popularne show Taniec z gwiazdami to jeden z ulubionych programów całej Polski! Z tego właśnie powodu lista uczestników każdej nowej edycji wzbudza ogromne emocje, głównie poprzez liczne domysły dotyczące tego, kto ostatecznie wystąpi w programie. Znamy już pierwsze nazwiska osób, które zaprezentują swoje umiejętności na parkiecie, ale to ta uczestniczka wzbudza sporo kontrowersji! O kim mowa?

Monika Miller kolejną uczestniczką Tańca z Gwiazdami!

Na oficjalnym profilu Tańca z Gwiazdami potwierdziła się informacja, że w show weźmie udział Monika Miller – fotomodelka i wnuczka byłego premiera Leszka Millera! „Nasza kolejna uczestniczka Monika Miller jest fotomodelką. Kocha tatuaże, piercing i muzykę. W sierpniu wydaje swój debiutancki singiel. Czekamy na piosenkę i na Monikę na naszym parkiecie”, czytamy zapowiedź.

Co ciekawe, plotki na temat rzekomego udziału Moniki Miller pojawiły się już kilka tygodni temu, jednak jej menadżerka zdementowała pogłoski w rozmowie z Plejadą. Sama modelka w zabawny sposób skomentowała swój udział w show. Opublikowała zdjęcie tanecznej pary ze swoją doklejoną głową, zapowiadając start programu we wrześniu.

Monika Miller
Fot. instagram.com/m1ller.exe/

Monika Miller
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Taniec z Gwiazdami wciąż wzbudza wiele emocji – nic więc dziwnego, że po zakończeniu poprzedniej edycji, którą wygrali Joanna Mazur i Jan Kliment, zapowiedziano kolejną. Jesienią gwiazdy zatańczą już po raz 10.! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…