Leszek Miller, Monika Miller, VIVA!7/2020
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Miller dołączyła do obsady popularnego serialu

Jak poradzi sobie w nowej roli?

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2020 13:49
Leszek Miller, Monika Miller, VIVA!7/2020
Fot. Bartek Wieczorek

Monika Miller spełnia się w modelingu, tworzy własne utwory, śpiewa. Okazuje się, że czekają ją nowe wyzwania! Wkrótce będzie mogła sprawdzić się także przed kamerą! Wnuczka byłego premiera od września pojawi się w nowym, dziewiątym sezonie serialu Gliniarze w Polsacie.  

Monika Miller zagra w serialu

Ekipa serialu Gliniarze powróciła na plan i pracuje nad nowymi odcinkami, które pojawią się na antenie Polsatu już na jesieni. Nie zabraknie zaskoczeń! Produkcja zadecydowała o powiększeniu obsady serialu. Oprócz Moniki Miller fani Gliniarzy na ekranie zobaczą również Laurę Samojłowicz. Jak potoczą się losy ich postaci? O tym przekonamy się lada chwila. 

Wnuczka byłego premiera nie posiada się z radości. Informacją o swojej nowej przygodzie podzieliła się już   ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

,,Od dziś już oficjalnie! 🖤☀️ Bardzo się cieszę że mogłam dołączyć do rodziny @gliniarze @polsatofficial Mam nadzieje że tak samo jak ja nie możecie się już doczekać nowego sezonu! 🔥😎", napisała Monika Miller na swoim Instagramie. 

Monika Miller z pewnością będzie mogła liczyć na ogromne wsparcie dziadka, który pełnił ważną rolę w jej wychowaniu. Leszek Miller kibicuje jej w rozwijaniu pasji. W kwietniu młoda wokalistka mówiła nam, że pracuje nad nowymi piosenkami.

,,Mam już gotowe dwa nowe single, pracuję nad dwoma kolejnymi. Każda piosenka jest moją historią albo emocją. Musi być bliska memu sercu, spojrzeniu na świat, muszę ją poczuć. Tylko tak wywołam u ludzi emocje. Na razie chcę popróbować różnych stylów, pobawić się muzyką. Czuję bardzo dużą potrzebę, żeby poeksperymentować, wyznała wówczas w rozmowie z Aliną Mrowińską. 

Leszek Miller w tym samym wywiadzie nie ukrywał, że wolałby gdyby jego wnuczka zamiast zajmować się muzyką, miała jakiś konkretny, praktyczny zawód. ,,Lekarz, inżynier, prawnik – oczywiście. Ale wiem, że Monika ma tak bogatą osobowość, tak dużą inteligencję emocjonalną, że dusiłaby się w konkretnych profesjach. Boję się o nią, jak sobie poradzi w show-biznesie, to świat ogromnej konkurencji, znam go tylko z filmów. Chociaż pewnie w polityce jest podobnie. Widziałem już tyle wspaniałych karier i tyle samo wielkich upadków", mówił.  Na pytanie o to, jaką radę ma dla swojej wnuczki, odpowiedział: 

,,Talent, konsekwencja i wytrwałość. Niepokoi mnie, że Monika czasem jest zbyt delikatna i zbyt wrażliwa. Ale widzę, że z wiekiem twardnieje. Musi mieć mocne przekonanie, że zawsze i w każdej sytuacji da sobie radę". 

Każde nowe wyzwanie dla Moniki Miller budujące. Modelka ma za sobą trudne doświadczenia: walka z akceptacją, bulimią i anoreksją. Wciąż zmagała się z problemami zdrowotnymi.  

,,Trafiłam na bardzo dobrych psychoterapeutów. Miałam 14 lat, kiedy mama pierwszy raz zaprowadziła mnie na terapię. Jestem jej za to bardzo wdzięczna. Z czasem wyleczyłam się ze wszystkich kompleksów. Terapię polecam każdemu, kto czuje, że ma problemy, nie ma się komu wygadać albo potrzebuje mądrego przyjaciela. W Polsce, niestety, wielu ludzi myśli, że jak ktoś idzie na psychoterapię, to ma coś nie tak z głową. To bzdura, która czasem ma tragiczne konsekwencje. Ktoś zmaga się sam z depresją, ma myśli samobójcze i nie szuka pomocy", mówiła w VIVIE!. 

Alinie Mrowińskiej zdradziła, że zdarza jej się czasem korzystać z terapii. ,,Zawsze, kiedy mam dużo stresów, gorzej się poczuję. To jest jak pójście do SPA albo na basen. Robię coś dobrego dla siebie", zdradziła. 

Monice Miller życzymy powodzenia! I trzymamy kciuki! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.