Monika Kuszyńska, Viva! październik 2015
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
TYLKO U NAS

TYLKO U NAS Z miłości do synka Monika Kuszyńska i jej mąż nagrali nową piosenkę!

Beata Nowicka 30 maja 2017 19:30
Monika Kuszyńska, Viva! październik 2015
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

 

My pierwsi mogliśmy usłyszeć cudowną piosenkę Moniki Kuszyńskiej jej męża Kuby Raczyńskiego, której premiera odbędzie się 1 czerwca!

 

Nowa piosenka Moniki Kuszyńskiej

Artystka w prezencie na Dzień Dziecka – nie tylko dla dzieci, ale też rodziców i wielkiego grona swoich wiernych fanów – nagrała liryczną piosenkę napisaną z miłości do synka Jeremiego, który ma już trzy i pół miesiąca. 

 

Nam pierwszym Kuba odsłonił kulisy powstania tego utworu: „To piosenka zupełnie prosta, spontaniczna, od serca. Po prostu któregoś dnia usypiając małego trzymałem go w objęciach, a wolną ręką brzdąkałem jakąś melodyjkę. Kiedy zasnął zbudowałem wokół tamtych dźwięków większą formę. Monika to usłyszała, napisała równie spontanicznie słowa i postanowiliśmy to nagrać. Weszliśmy do studia na godzinę, Jeremi w tym czasie został pod opieką babci. W tak zwyczajny sposób powstała „Taka to miłość”

 

Siła tej piosenki tkwi w prostocie i emocjach. W sile miłości do dziecka. Monika swoim zmysłowym, ciepłym głosem śpiewa: „Mały gość, wielki cud i spełnienie. Wybrał nas, wierzyć chcę w taką moc...(…). ”

 

W refrenie do Moniki dołącza Kuba, szczęśliwy tata, swoim mocnym, a jednocześnie czułym, męskim głosem:


„Taka to miłość, (…) 
Taka to słodycz, 
jakiej nam nigdy dość (...)”.

 

Na koniec malutka dźwiękowa niespodzianka dla wiernych fanów artystki. Jest wyjątkowo urocza, tylko tyle możemy zdradzić!

 

 

Monika Kuszyńska,
Fot. Zuza Krajewska / LAF AM

 

Artystka zawsze była bardzo skryta. Nie afiszowała się ze swoim życiem prywatnym.  O ciąży Moniki wiedzieli tylko najbliżsi. Do porodu prowadziła „normalne” życie. Ponieważ świetnie się czuła, do końca pracowała, śpiewała, pisała teksty, grała koncerty.

 

Jeremi urodził się 15 lutego w szpitalu Madurowicza w Łodzi przez cesarskie cięcie. Szczęśliwy tata Kuba ogłosił tę radosną nowinę na swoim profilu społecznościowym: „Od dziś na ziemi nasz syn Jeremi”.

 

Zobacz także: Mąż Moniki Kuszyńskiej. „Nie poddała się zabiegowi, który mógł umożliwić jej powrót do zdrowia. Dla dobra dziecka”

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.