Monika Kuszyńska, Viva! październik 2015
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Mąż Moniki Kuszyńskiej. „Nie poddała się zabiegowi, który mógł umożliwić jej powrót do zdrowia. Dla dobra dziecka”

Konrad Szczęsny 4 kwietnia 2017 12:30
Monika Kuszyńska, Viva! październik 2015
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Monika Kuszyńska w tym roku została po raz pierwszy matką. Była wokalistka Varius Manx i jej mąż Kuba Raczyński w lutym powitali na świecie syna Jeremiego. Jak zdradził w najnowszym wywiadzie partner artystki, w trakcie ciąży pojawiła się możliwość przeprowadzenia zabiegu, który prawdopodobnie umożliwiłby piosenkarce odzyskanie sprawności w nogach. Jednak ze względu na dobro dziecka, Monika Kuszyńska nie zgodziła się na jego przeprowadzenie.

 

Polecamy też: Monika Kuszyńska w VIVIE!: „W dniu wypadku błagałam Boga, bym kiedyś mogła zostać matką”

Kuba Raczyński o operacji Moniki Kuszyńskiej

Kuba Raczyński przyznał, że wybór był dla obojga przyszłych rodziców oczywisty. Choć operacja, która miałaby zostać przeprowadzona w połowie zeszłego roku przez wybitnych lekarzy z Olsztyna, przeszkolonych wcześniej przez japońskich specjalistów, dawała duże szanse na odzyskanie przez Monikę Kuszyńską zdrowia, był zagrożeniem dla płodu. W tej sytuacji rodzice byli jednomyślni.

Monika nie poddała się temu zabiegowi, a obecnie odwlekamy to ze względu na dziecko. Może kiedyś do tego tematu wrócimy, ale na razie uznajemy go za zawieszony”, zwierzył się Faktowi mąż gwiazdy, Jakub Raczyński.

Polecamy też: „Cały czas mam nadzieję i wierzę, że kiedyś stanę na własnych nogach”.Monika Kuszyńska kończy 37 lat

Dziecko Moniki Kuszyńskiej i Kuby Raczyńskiego

Monika Kuszyńska i Kuba Raczyński powitali na świecie swoje pierwsze dziecko 15 lutego 2017. Dla mediów i fanów wokalistki było to ogromne zaskoczenie, gdyż o ciąży artystki nie wiedział nikt poza najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Radość była tym większa, że oboje marzyli o potomstwie i starali się o nie od dłuższego czasu.

Monika Kuszyńska o dziecku i ciąży

Tak mówiła o tym Monika Kuszyńska w wywiadzie dla VIVY! w 2010 r.

– W dniu wypadku miałam 26 lat. Dla mnie za wcześnie było myśleć o dziecku. Kiedy jednak leżałam jeszcze we wraku samochodu, dusząc się własną krwią, łapiąc z trudem każdy oddech, nawiedził mnie wielki spokój. Wiedziałam, że muszę walczyć o życie, a jednocześnie czułam, że nie umrę. Dotknęłam swoich nóg – nie czułam ich. Nie miałam pojęcia, jak dalej będę żyła. Ale w mojej głowie uparcie powracało pytanie: Czy będę kiedyś matką. „Panie Boże, nie odbieraj mi tego, spraw, żebym mogła być matką”, błagałam aż do przyjazdu karetki. Nie wiem, skąd mi się to wzięło – zwierzyła się wówczas Krystynie Pytlakowskiej.

Polecamy też: Monika Kuszyńska po raz pierwszy została matką. Internauci nie kryją wzruszenia: „Aż się popłakałem”

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.