Żona Harveya Weinsteina, Georgina Champan
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

„Moje serce pękło, kiedy dowiedziałam się o wszystkich kobietach”. Georgina Chapman postanowiła opuścić męża, Harveya Weinsteina!

Gabriela Czernecka 11 października 2017 19:00
Żona Harveya Weinsteina, Georgina Champan
Fot. East News

 

Sytuacja życiowa Harveya Weinsteina pogorsza się z godziny na godzinę. Ponad 20 aktorek oskarża go o molestowanie seksualne. Głos w tej sprawie zabrały już Gwyneth PaltrowAngelina Jolie, Ashley Judd, czy Rose McGowen. Nikt nie ma wątpliwości, że kariera Harveya wisi na włosku. Nie lepiej dzieje się w jego życiu prywatnym... Georgina Chapman, projektantka marki Marchesa postanowiła odejść od męża.

 

Polecamy:  Tym skandalem żyje całe Hollywood! Producent „Pulp Fiction” Harvey Weinstein oskarżony o molestowanie. Aferę komentują gwiazdy wielkiego ekranu

Georgina Chapman i Harvey Weinstein rozstali się

O tym mówi cała Ameryka. Projektantka marki Marchesa, a prywatnie żona Harveya Weinsteina, postanowiła od niego odejść. Zaraz po publikacji materiału w The New York Timesie, Georgina Chapman nie chciała wierzyć, że jej mąż był w stanie dopuścić się takich czynów. Projektantka początkowo zapewniała, że zamierza wytrwać przy Harveyu bez względu na wszystko. Niestety, takiego obrotu spraw się nie spodziewała. Na jaw co rusz wychodzą kolejne informacje dotyczące niemoralnego zachowania Harveya Weinsteina. O molestowaniu seksualnym przez producenta opowiedziały nawet Angelina Jolie i Gwyneth Paltrow. Do sieci trafiło także nagranie, na którym Weinstein nakłania jedną z kobiet, by ta poszła z nim do jego pokoju w hotelu. To właśnie w ten sposób "zapraszał" potencjalne ofiary, oferując im wspólny prysznic lub prosząc je o masaż. Takich rewelacji nie spodziewała się żona Harveya Weinsteina, Georgina Chapman.

 

Polecamy: Kolejne gwiazdy przerywają milczenie. Angelina Jolie i Gwyneth Paltrow wśród ofiar molestowanych przez Harveya Weinsteina!

 

Oświadczenie Georginy Chapman 

 

Amerykańskie portale poinformowały dziś po południu, że żona Harveya – Georgina Chapman i główna projektantka marki Marchesa postanowiła odejść od męża. Projektantkę przerosła liczba ofiar molestowania seksualnego. Chapman wydała specjalne oświadczenie, w którym tłumaczy swoją decyzję. „Moje serce jest złamane z powodu tych kobiet, które spotkał koszmarny ból, będący efektem niewybaczalnego działania”, napisała Georgina Chapman w oświadczeniu przesłanym magazynowi „People”. „Zdecydowałam się odejść od mojego męża. Troska o moje dzieci jest dla mnie priorytetem i proszę media o uszanowanie mojej prywatności w tym czasie”, dodaje. Przypomnijmy, że Georgina Chapman i Harvey Weinstein zaczęli się spotykać w 2004 roku, po tym jak Harvey zostawił pierwszą żonę. Chapman zaczynała karierę jako modelka. Chapman i Weinstein wzięli ślub w 2007 roku. Para wspólnie wychowywała dwoje dzieci: 7-letnią córkę Indie i 4-letniego syna Dashiella. 

Polecamy: Seksafery w Hollywood ciąg dalszy. Ben Affleck oskarżony o molestowanie seksualne!

Bob Weinstein: „Mój brat jest chorym człowiekiem”

Od Harveya Weinsteina odwrócił się już także jego brat, Bob. Panowie razem prowadzili firmę producencką The Weinstein Company. Jak informuje portal TMZ, to właśnie on odpowiada za wyciek całej sprawy do mediów, a przynajmniej tak twierdzi sam Harvey. W ten sposób Bob Weinstein miałby chcieć się pozbyć swojego brata z firmy. Sam Bob w odpowiedzi na te zarzuty powiedział: „Mój brat Harvey jest bardzo chorym człowiekiem. Nakłaniałem go, aby poszukał natychmiastowej pomocy, ponieważ tego potrzebuje. Jego wyrzuty sumienia i przeprosiny skierowane do ofiar są puste. Udowodnił, że jest prawdziwym kłamcą, a teraz, zamiast poszukać pomocy, chce obwinić innych”, powiedział Bob Weinstein. Serwis dodaje także, że we wtorkowy wieczór Weinstein udał się do Europy, by tam poddać się leczeniu uzależnień na tle seksualnym. 

 

Jak na razie jedynymi osobami, które go póki co publicznie stanęły w obronie Harveya Weinsteina jest projektantka mody Donna Karan oraz Lindsay Lohan, która zaledwie po kilku godzinach od publikacji własnego poparcia usunęła post. 

 

Żona Harveya Weinsteina, Georgina Champan
Fot. East News
Żona Harveya Weinsteina, Georgina Champan
Fot. East News

Polecamy również: „Sąd zadał mi więcej bólu niż Polański”. Samantha Geimer staje w obronie reżysera

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.