Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

W parę minut możesz uratować trzy osoby. Zobacz, jak gwiazdy zachęcają, by oddawać krew

Sabina Zięba 3 marca 2017 18:30
Fot. Materiały prasowe

Rusza ogólnopolska akcja promocyjno-edukacyjna największej kampanii w historii TVP. Do Krewniaków przez lata dołączyło wiele polskich gwiazd, natomiast w najnowszą akcję "Moja Krew" zaangażowała się między innymi Grażyna Wolszczak, Mateusz Rusin, Marek Siudym, Maciej Orłoś, Michał MilowiczPiotr Zelt i Monika Mazur.

 

Polecamy też: Ekranizacja bestsellerowej powieści wkrótce w kinach. Zobacz zwiastun „Chaty”!

 

Kampania ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia, wsparcie tych, którzy z różnych powodów nie mogą oddać krwi oraz zyskanie miliona nowych krwiodawców. W Polsce dokładnie co 15 sekund potrzebny jest ten jedyny płynny ludzki narząd do uratowania życia. W najnowszym spocie Krewniaków od Jolanty Mrotek słyszymy: "Średnio 1 osoba na 10 potrzebuje w szpitalu Twojej krwi", a Marcin Rogacewicz dodaje "W parę minut możesz uratować nawet 3 osoby". Biorąc pod uwagę, że rocznie można nawet 6 razy oddać krew, to w przeciągu 12 miesięcy ratujemy 18 osób!

 

 

Polecamy też: Dorota Wellman o swoim stanie zdrowia: „Musiałam poddać się zabiegowi, nie chcę być kaleką”

 

Równocześnie przedstawiany jest czołowy produkt kampanii - "Moja Krew Chlorofil", czyli naturalny suplement pozwalający oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn. Zwiększa on także krzepliwość krwi, oczyszcza ją i wspomaga tworzenie. A więcej informacji o tym, gdzie możemy oddać krew oraz szczegóły akcji możemy znaleźć pod adresem: http://mojakrew.org/ oraz http://krewniacy.pl/

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?