O TYM SIĘ MÓWI

Przed Agatą Młynarską nowe wyzwania! Czym tym razem nas zaskoczy?

Sabina Zięba 11 kwietnia 2017 07:30

We wrześniu media obiegła informacja, że Agata Młynarska po latach pracy w TVP i Polsacie, obejmuje posadę dyrektora rozwoju kanału TLC. Dziennikarka na tym stanowisku postanowiła zwiększyć liczbę polskich produkcji na antenie. Zaczęło się od polskiej wersji programu „Undressed - Randka w łóżku”, w którym dwoje nieznajomych w zaciemnionym pokoju, próbuje nawiązać głębsze relacje. Teraz przyszedł czas na nowości.

Polecamy też: „Alleluja i do przodu”! Gwiazdy przy wielkanocnym stole – to było naprawdę wyjątkowe śniadanie

W tym miesiącu na antenie TLC premierę będą miały aż trzy nowe programy. Pierwszy z nich opowiada o metamorfozach par, których związek jest monotonny i popadł w rutynę. Prezenterka wraz ze sztabem ekspertek, postara się odmienić uczestników i na nowo rozpalić ogień w ich związkach, a także, jak mówi Agata, "nadać nowy blask miłości". W programie zobaczymy m. in. Katarzynę Sujkę, która zajmie się estetyką ciała i makijażem, Monikę Jurczyk, która od lat pracuje jako profesjonalna shopperka i Igę Chmielewską, stylistkę fryzur, zaczynającą swą medialną karierę od "Big Brothera". "Zmiany pełną parą" będą miały swoją premierę 25 kwietnia o godzinie 22:30.

Polecamy też: Najsmutniejsze urodziny Agaty Młynarskiej. Przypominamy rozmowę córki z ukochanym ojcem z VIVY!

Drugim pomysłem jest program Ewy Olejniczak, jednej z najsłynniejszych szefowych kuchni. Jak mówi Agata Młynarska, "Kuchenne triki" to projekt "nie o tym CO ugotować, tylko JAK ugotować, czyli o tych wszystkich gadżetach w kuchni, które bywają naszą udręką, bo nie wiemy do czego ich użyć". Premiera już 10 kwietnia o 19:30. Natomiast trzeci z nowych projektów jest typowo modowy. Prowadząca "Jeżdżącej szafy Kasi", czyli Katarzyna Grabowska, będzie odwiedzała swoim szykownym, czerwonym jeepem kobiety w ich prywatnych domach. Program opowiada "jak można fajnie zmienić własną szafę, a raczej jej zawartość, w coś co będzie przydatne, funkcjonalne, w czym będziemy fajnie wyglądać". Widzowie będą mogli wyłapać również wiele cennych rad, odnośnie tego, jak zestawiać ze sobą ubrania już od 12 maja o 22:30.

Polecamy też: Agata i Paulina Młynarskie prawie nigdy nie pojawiają się razem na salonach. Wyjątek zrobiły dla...

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.