O TYM SIĘ MÓWI

Przed Agatą Młynarską nowe wyzwania! Czym tym razem nas zaskoczy?

Sabina Zięba 11 kwietnia 2017 07:30

We wrześniu media obiegła informacja, że Agata Młynarska po latach pracy w TVP i Polsacie, obejmuje posadę dyrektora rozwoju kanału TLC. Dziennikarka na tym stanowisku postanowiła zwiększyć liczbę polskich produkcji na antenie. Zaczęło się od polskiej wersji programu „Undressed - Randka w łóżku”, w którym dwoje nieznajomych w zaciemnionym pokoju, próbuje nawiązać głębsze relacje. Teraz przyszedł czas na nowości.

Polecamy też: „Alleluja i do przodu”! Gwiazdy przy wielkanocnym stole – to było naprawdę wyjątkowe śniadanie

W tym miesiącu na antenie TLC premierę będą miały aż trzy nowe programy. Pierwszy z nich opowiada o metamorfozach par, których związek jest monotonny i popadł w rutynę. Prezenterka wraz ze sztabem ekspertek, postara się odmienić uczestników i na nowo rozpalić ogień w ich związkach, a także, jak mówi Agata, "nadać nowy blask miłości". W programie zobaczymy m. in. Katarzynę Sujkę, która zajmie się estetyką ciała i makijażem, Monikę Jurczyk, która od lat pracuje jako profesjonalna shopperka i Igę Chmielewską, stylistkę fryzur, zaczynającą swą medialną karierę od "Big Brothera". "Zmiany pełną parą" będą miały swoją premierę 25 kwietnia o godzinie 22:30.

Polecamy też: Najsmutniejsze urodziny Agaty Młynarskiej. Przypominamy rozmowę córki z ukochanym ojcem z VIVY!

Drugim pomysłem jest program Ewy Olejniczak, jednej z najsłynniejszych szefowych kuchni. Jak mówi Agata Młynarska, "Kuchenne triki" to projekt "nie o tym CO ugotować, tylko JAK ugotować, czyli o tych wszystkich gadżetach w kuchni, które bywają naszą udręką, bo nie wiemy do czego ich użyć". Premiera już 10 kwietnia o 19:30. Natomiast trzeci z nowych projektów jest typowo modowy. Prowadząca "Jeżdżącej szafy Kasi", czyli Katarzyna Grabowska, będzie odwiedzała swoim szykownym, czerwonym jeepem kobiety w ich prywatnych domach. Program opowiada "jak można fajnie zmienić własną szafę, a raczej jej zawartość, w coś co będzie przydatne, funkcjonalne, w czym będziemy fajnie wyglądać". Widzowie będą mogli wyłapać również wiele cennych rad, odnośnie tego, jak zestawiać ze sobą ubrania już od 12 maja o 22:30.

Polecamy też: Agata i Paulina Młynarskie prawie nigdy nie pojawiają się razem na salonach. Wyjątek zrobiły dla...

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.