WIDEO VIVY!

Wraz z aktorami i twórcami odkrywamy tajemnice filmu „Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3"...

Kiedy premiera?

Rafał Kowalski 13 listopada 2018 20:15

Kilka dni po ostatnim klapsie, który padł na planie filmu Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 jego ekipa zorganizowała spotkanie z dziennikarzami. Podczas wywiadów z aktorami dowiedzieliśmy się, jak potoczą się losy filmowej Kasi, państwa Wolańskich a także kilku nowych postaci, które dołączą do trzeciej części kultowej produkcji…

I tak, już 25 stycznia 2019 roku, na ekranach kin wśród nowych twarzy uwielbianego przez widzów filmu zobaczymy między innymi Macieja Zakościelnego w roli Piotrusia Wolańskiego, Nikodema Rozbickiego w roli syna Kasi Zawady czy Annę Muchę, która wcieli się w postać niekonwencjonalnej urzędniczki… Co jeszcze wiemy o oczekującej na premierę produkcji? Zobaczcie nasze wideo!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.