WIDEO VIVY!

Wraz z aktorami i twórcami odkrywamy tajemnice filmu „Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3"...

Kiedy premiera?

Rafał Kowalski 13 listopada 2018 20:15

Kilka dni po ostatnim klapsie, który padł na planie filmu Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 jego ekipa zorganizowała spotkanie z dziennikarzami. Podczas wywiadów z aktorami dowiedzieliśmy się, jak potoczą się losy filmowej Kasi, państwa Wolańskich a także kilku nowych postaci, które dołączą do trzeciej części kultowej produkcji…

I tak, już 25 stycznia 2019 roku, na ekranach kin wśród nowych twarzy uwielbianego przez widzów filmu zobaczymy między innymi Macieja Zakościelnego w roli Piotrusia Wolańskiego, Nikodema Rozbickiego w roli syna Kasi Zawady czy Annę Muchę, która wcieli się w postać niekonwencjonalnej urzędniczki… Co jeszcze wiemy o oczekującej na premierę produkcji? Zobaczcie nasze wideo!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.