WIDEO VIVY!

Wraz z aktorami i twórcami odkrywamy tajemnice filmu „Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3"...

Kiedy premiera?

Rafał Kowalski 13 listopada 2018 20:15

Kilka dni po ostatnim klapsie, który padł na planie filmu Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 jego ekipa zorganizowała spotkanie z dziennikarzami. Podczas wywiadów z aktorami dowiedzieliśmy się, jak potoczą się losy filmowej Kasi, państwa Wolańskich a także kilku nowych postaci, które dołączą do trzeciej części kultowej produkcji…

I tak, już 25 stycznia 2019 roku, na ekranach kin wśród nowych twarzy uwielbianego przez widzów filmu zobaczymy między innymi Macieja Zakościelnego w roli Piotrusia Wolańskiego, Nikodema Rozbickiego w roli syna Kasi Zawady czy Annę Muchę, która wcieli się w postać niekonwencjonalnej urzędniczki… Co jeszcze wiemy o oczekującej na premierę produkcji? Zobaczcie nasze wideo!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.