Tomasz Jędrzejak
Fot. EASTNEWS
Z OSTATNIEJ CHWILI

Mistrz Polski Tomasz Jędrzejak popełnił samobójstwo! Osierocił dwie córeczki...

Miał 39 lat

Monika Katarzyna Krupska 14 sierpnia 2018 15:07
Tomasz Jędrzejak
Fot. EASTNEWS

We wtorek do świata mediów przedostała się bardzo przykra wiadomość. W wieku 39 lat zmarł Tomasz Jędrzejczak. Indywidualny mistrz Polski w żużlu został znaleziony martwy w swoim domu. Przyczyną śmierci było najprawdopodobniej samobójstwo…

Śmierć Tomasza Jędrzejaka 

Tomasz Jędrzejak jeszcze trzy dni temu, w niedzielę jeździł w meczu drugiej ligi żużlowej w barwach swojej Stali Rzeszów. Zdobył 11 punktów dla swojej drużyny. Był aktualnie najskuteczniejszym zawodnikiem drugiej ligi. Nic nie wskazywało, że żużlowiec targnie się na życie. „Jestem w szoku. Ostatnio rozmawialiśmy z Tomkiem o jego starcie w Lidze Diamentowej. Dyskutowaliśmy o tym, jak zorganizować podróż. Był uśmiechnięty, nic nie zapowiadało tragedii”, powiedział w rozmowie ze sportowymifaktami.wp właściciel Stali Ireneusz Nawrocki.

„To ogromna i niezrozumiała dla mnie tragedia. Jestem w totalnym szoku. Nie mogę w to uwierzyć. Miał ułożone życie. Nie słyszałem, aby miał jakiekolwiek problemy”, powiedział Przeglądowi Sportowemu Marek Cieślak, trener reprezentacji Polski i w przeszłości także Tomasza Jędrzejaka. W rozmowie z Dziennikiem Zachodnim dodał,  że nie sądzi, aby powodem były problemy finansowe. „Był to chłopak, który miał dom, rodzinę. Był człowiekiem, który lubił zaoszczędzić pieniądze, więc nie przypuszczam, aby zadecydowały jakieś problemy finansowe”, powiedział. 

W środowisku żużlowym mówiło się, że Jędrzejak nie radzi sobie z krytyką. Czytał komentarze internautów, które bardzo go przytłaczały. Prowadził jednak konto na Instagrmie, gdzie jeszcze wczoraj w poniedziałek pokazał zdjęcia ze swoimi córkami Oliwką i Lilly. Spędzał z nimi czas nad kąpieliskiem w Raszkowie... Jędrzejak był dumny ze swoich pociech. Dziewczynki grały w tenisa i jak ich tata odnosiły sukcesy! Oliwka w połowie maja zwyciężyła w turnieju Betard Cup w singlu i deblu. Lilly w tym samym sporcie zajęła ostatnio pierwsze miejsce na zawodach w Kaliszu. 

Policja wciąż  bada dokładne przyczyny śmierci.  

 

Sezon lodowy rozpoczęty 🍦😋

Post udostępniony przez Tomasz Jędrzejak (@jedrzejaktomek)

 

Idzie wiosna✌️

Post udostępniony przez Tomasz Jędrzejak (@jedrzejaktomek)

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.