Slawomir Pawel Zapala, Magdalena Kajra Kajrowicz
Fot. Piotr Matusewicz/East News
HISTORIA MIŁOŚCI

Miłość nie tylko w Zakopanem. Oto historia Kajry i Sławomira!

Nie zgadniecie, jak się poznali! Od tamtej pory są nierozłączni

Olga Figaszewska 19 października 2021 17:45
Slawomir Pawel Zapala, Magdalena Kajra Kajrowicz
Fot. Piotr Matusewicz/East News

Sławomir Zapała i Magdalena Kajra Kajrowicz swoimi hitami podbili serca słuchaczy. „Miłość w Zakopanem” czy „Weselny Pyton” znają wszyscy! Zakochani od 10 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Są zgranym duetem w życiu prywatnym i na scenie. Jak wygląda ich historia miłości? Nie zgadniecie, jak się poznali! Od tamtej pory są nierozłączni.

Szczęśliwe małżeństwo Sławomira i Kajry. Jak się poznali?

Historia ich miłości to gotowy scenariusz na film. Kajra i Sławomir poznali się jeszcze na studiach w krakowskiej szkole teatralnej. Przez pewien czas mijali się na uczelnianym korytarzu i łączyły ich koleżeńskie relacje. „Sławomir był rok wyżej ode mnie w krakowskiej szkole teatralnej”, mówiła Magdalena Kajrowicz w rozmowie z Faktem. Jednak prawdziwe uczucie połączyło ich po latach, gdy przypadkowo spotkali się w USA.

Kajra pracowała w jednym z barów jako kelnerka. Sławomirowi trudno było przejść obok niej obojętnie, więc zagadał do swojej przyszłej żony po angielsku. Nie poznał jej! „To nie jest powód do dumy, że jej nie poznałem. Ale, na moją obronę, wyglądała jak Portorykanka!”, powiedział. Wychodząc zostawił jej napiwek, który był równowartością jego tygodniowej pensji.

„Sławomir miał warsztaty, a ja po prostu pojechałam do roboty jako kelnerka. Gdy się tam spotkaliśmy, Sławomir mnie po prostu nie poznał! Zagadał do mnie w knajpie po hiszpańsku. Ja mu dałam pierogi, a on zostawił mi ogromny napiwek. Może było mu wstyd”, dodawała aktorka w dzienniku Fakt

Zobacz też: Katarzyna i Cezary Żakowie są razem już od 36 lat. Oto historia ich miłości

Po powrocie do Polski wspierali się wzajemnie i doradzali w sercowych problemach. Połączyła ich też wspólna praca i przyjaźń. Jednak w pewnym momencie zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć. Początkowo Kajra bała się tego uczucia. „To był jeden moment, kiedy zrozumiałam, ze to jest człowiek, z którym spędzę resztę życia i będę miała z nim dzieci”, mówiła Kajra w programie Izabeli Janachowskiej.

Dziś porozumiewają się bez słów. Zwłaszcza w pracy. Uzupełniają się, są dla siebie siłą i inspiracją.  Zanim się obejrzeli... Byli już zaręczeni. Sławomir oświadczył się Kajrze przy całej rodzinie po Nowym Roku. Nie zabrakło emocji i wzruszeń. Po roku stanęli na ślubnym kobiercu. Jak wspominają swój najważniejszy dzień? Uroczystość odbyła się w górach, w miejscowości Koninki, tak jak sobie wymarzyli. Na uroczystości pojawiło się  120 osób. A wesele trwało 7 dni! Wesele trwało siedem dni! Wśród gości nie zabrakło: Joanny Kulig z mężem, Pawła Domagały z Zuzą Grabowską, Kuby Wieczorka, Krzysztofa Piątkowskiego. Państwo młodzi zatańczyli swój pierwszy taniec do piosenki Oczarowanie. A w tym roku obchodzili 10. rocznicę ślubu!

Kajra i Sławomir o miłości

Chociaż wydają się małżeństwem idealnym, to nie ukrywają, że ich związek przechodził trudne chwile. Na szczęście zawsze udawało im się pokonać wszelkie przeciwności losu. Kajra i Sławomir pielęgnują swoje uczucie. Nie należą do osób, które wolą się rozstać zamiast walczyć o miłość. Tworzą związek oparty na przyjaźni i zaufaniu. Rozwiązaniem na wiele problemów jest dla nich rozmowa i nie uznają cichych dni.

„Czasami w nerwach coś się tam rzuci, ale absolutnie nie warto zaczynać wszystkiego od początku, na nowo poznawać ludzi, chodzić na randki, znowu się docierać, przechodzić jeszcze raz to wszystko. Jak już się zdecydowaliśmy, to fajnie pracować nad tym związkiem, żeby był trwały. To wymaga mega dużo pracy”, mówiła wokalistka w rozmowie z Pomponikiem.

Z kolei Sławomir podkreślał, że w ich małżeństwie rządzą emocje. A nie porozumienia w ich związku pojawiają się wtedy, gdy pracują nad jakimś utworem.  „To jest wojna każdego dnia, ale warto się starać... My się czasem chcemy pozabijać. Szczególnie jak pracujemy nad jakąś piosenką, klipem czy montażem to są emocje. Tutaj nie ma miękkiej gry, tu lecą szklanki, platynowe płyty nie raz zbijam, to się zdarzyło. Kupuję wtedy szybę za 50 zł, naprawiam i tyle”, mówił w wywiadzie dla Plotka.

Sprawdź też: Są jak ogień i woda. Oto historia miłości Dominiki Gwit i Wojciecha Dunaszewskiego

Magdalena Kajra Kajrowicz i Sławomir Paweł Zapała, 2016 rok
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Kajra i Sławomir w 2016 roku

Kajra, Sławomir, 2016, Historia miłości Kajry i Sławomira
Fot. iotr Blawicki /ddtvn/ East News

Sekret udanej relacji Kajry i Sławomira

Kilka lat temu wpadli na pomysł, by stworzyć projekt muzyczny. To był strzał w dziesiątkę! Kajra i Sławomir spełniają się artystycznie. Udaje im się znaleźć złoty środek między pracą a życiem prywatnym.  Wspólnie wychowują synka, Kordiana. „Staramy się być jednomyślni. Syn postrzega Sławomira jako fun i zabawę i świetnie się z nim bawi, mama jest oczywiście tą, która krzyczy i nie pozwala na wiele rzeczy. Z wiekiem jednak te granice są coraz wyraźniejsze i mamy wspólny front wychowania", mówiła wokalistka w rozmowie z Pomponikiem.

Jaki jest ich sekret na udany związek pary? Tutaj również są zgodni...  „To jest to, co Magdalena mówi, że to przyjaźń. My lubimy ze sobą pracować. To nam pomaga, a poza tym dla mnie to są takie prozaiczne rzeczy. które trzeba zrobić. Nie ma czasu na gwiazdorzenie, na wodę sodową”, mówił Sławomir w rozmowie z Izabelą Janachowską. Z kolei jego ukochana żona dodawała: „Uczyliśmy się siebie nawzajem dosyć długo, ale też nie z zamierzeniem, że będziemy siebie zmieniać tylko braliśmy siebie z całym inwentarzem”.

Od niedawna Kajrę możemy podziwiać w show Polsatu — Taniec z gwiazdami. Ukochana Sławomira zachwyca widzów i jurorów swoimi umiejętnościami. U boku swojego tanecznego partnera, Rafała Maseraka będzie walczyć o Kryształową Kulę! Na każdym kroku może liczyć na olbrzymie wsparcie ukochanego męża, który jest niesamowicie dumny z jej osiągnięć!

„W pełni zaakceptował to, jaka jestem. Pozwolił mi na bycie sobą. Nie muszę niczego udawać. Przy nim nauczyłam się śmiać, cieszyć , odpuszczać i zarządzać naszym czasem rodzinnym. Mąż zaczął doprowadzać do końca swoje projekty, uczy się skrupulatności. W dodatku od kiedy został głową rodziny, jest lepszym mężczyzną i człowiekiem. Mądrym i odpowiedzialnym”, mówiła Kajra z czułością o Sławomirze w jednym z wywiadów.

Kajrze i Sławomirowi życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Źródło: Plotek, Pomponik, Fakt, Plejada, Izabela Janachowska - Wedding Dream

Magdalena Kajrowicz Slawomir, Polsat SuperHit Festiwal 2021
Fot. Piotr Matusewicz/East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.