Milla Jovovich
Fot. Instagram @millajovovich
Z ŻYCIA GWIAZD

Milla Jovovich została mamą! Aktorka urodziła trzecią córkę

Dziewczynka otrzymała piękne imię

Ksenia Krasko 3 lutego 2020 09:25
Milla Jovovich
Fot. Instagram @millajovovich

Milla Jovovich została mamą! Gwiazda już wcześniej ujawniła, że spodziewa się trzeciej córki. Najstarsza pociecha modelki i jej męża, Paula Andersona, opublikowała urocze rodzinne zdjęcie i powitała w ten sposób młodszą siostrę. Zdradziła też, że dziewczynka otrzymała wyjątkowe imię!

Milla Jovovich urodziła trzecie dziecko

Modelka poinformowała fanów o trzeciej ciąży na początku sierpnia zeszłego roku, publikując na swoim Instagramie zdjęcie z zauważalnie zaokrąglonym brzuszkiem, i wyjaśniła, dlaczego ukrywała radosną nowinę. Wyznała, że przez długi czas starała się o dziecko i przeżyła prawdziwy dramat.

Aktorka dwa lata temu straciła ciążę. Była wówczas w piątym miesiącu. Przedwczesna akcja porodowa rozpoczęła się na planie jednego z filmów, i pomimo natychmiastowej reakcji, lekarzom nie udało się uratować dziecka. Jovovich przyznała, że przez dłuższy czas nie potrafiła się z tym pogodzić.

„Pogrążyłam się w jednej z najgorszych depresji mojego życia i musiałam ciężko pracować, by z tego wyjść. Udało mi się znaleźć wyjście z tego piekła, nie sięgając po leki, ale pamięć o tym, przez co przeszłam i co straciłam, będzie ze mną do dnia mojej śmierci”, wyznała.

Po kilkunastu miesiącach potwierdziła, że jej marzenie o powiększeniu rodziny wkrótce się spełni. Dziś najstarsza córka modelki – Ever – opublikowała rodzinne zdjęcie na swoim Instagramie. „Witaj na świecie, moja nowa siostro Osian. Kochamy cię”, napisała, zdradzając jednocześnie imię dziewczynki.

Milla Jovovich w 2009 roku poślubiła reżysera Paula Andersona. Ever Gabo, pierwsza córka pary, urodziła się w 2007 roku, a w 2015 druga – Dashiel Edon. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Milla Jovovich (@millajovovich)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.