Milionerzy nowe koło ratunkowe
Fot. Bartosz KRUPA/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Spektakularna zmiana w programie Milionerzy. Uczestnicy dostaną nowe koło ratunkowe

Wszystko przez reżim sanitarny...

Gabriela Czernecka 12 lutego 2021 11:55
Milionerzy nowe koło ratunkowe
Fot. Bartosz KRUPA/East News

Niebawem przed widzami 19. sezon jednego z najpopularniejszych show w Polsce. Nowa edycja Milionerów powraca jednak w odmienionej wersji. Wprowadzono małą modyfikację w kwestii kół ratunkowych dla uczestników. Kiedy nowa edycja i czego dotyczy zmiana? Poznajcie szczegóły!

Milionerzy: uczestnicy dostaną nowe koło ratunkowe

„To format, który się zdarza raz na milion lat”, mówi o programie MIlionerzy jego prowadzący Hubert Urbański. Teleturniej od samego początku cieszy się ogromną popularnością. Przed telewizorami zasiadają całe rodziny: dzieci, rodzice i wnuki, żeby kibicować tym, którzy odważyli się zagrać i zmierzyć ze swoją wiedzą. „W świadomości widzów to jest „tylko” dwóch milionerów, ale ja pamiętam, że co chwilę ktoś „ociera się” o milion. Dziesiątki razy to było pół miliona złotych, ćwierć miliona … To też są olbrzymie pieniądze”, wyznał w rozmowie z Beatą Nowicką dla magazynu VIVA! Hubert Urbański. 

Hubert Urbański, VIVA! 4/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Nowe koło ratunkowe w Milionerach

Program Milionerzy powrócił na antenę w lutym 2017 roku i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Dotychczas uczestnicy odpowiadali na pytania, kolejno zbliżając się do miliona, a mając do dyspozycji trzy koła ratunkowe: pół na pół, telefon do przyjaciela oraz pytanie do publiczności.

W najnowszej edycji Milionerów pojawi się jednak nowe koło ratunkowe. Na czym będzie polegało? Nowe odcinki będą odbywały się bez udziału publiczności, więc dotychczasowe pytanie związane z udziałem gości zaproszonych do studia zostanie zastąpione możliwością zamiany pytania

Nowa edycja Milionerów ruszy już 15 lutego 2021 roku na antenie TVN. Kto tym razem będzie miał szansę sięgnąć po milion? Dowiemy się już niebawem!  

Hubert Urbański, VIVA! 4/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Milionerzy nowe koło ratunkowe
Fot. Bartosz KRUPA/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?