Steve Mogford i Elsie Mogford
Fot. Daily Mail/Twitter
O tym jest głośno

Milioner Steve Mogford – pochował pierwszą żonę, pięć lat później nagle stracił drugą

Co było przyczyną nagłej śmierci 37-latki?

Marta Nawacka 26 sierpnia 2021 20:51
Steve Mogford i Elsie Mogford
Fot. Daily Mail/Twitter

Brytyjski multimilioner, Steve Mogford nie ma szczęścia w miłości. Jego żona, Elsie Mogford, zmarła nagle podczas ich wspólnych wakacji. To nie jedyna tragedia w życiu mężczyzny. Pięć lat wcześniej pożegnał on również pierwszą żonę, która zmarła na raka piersi. Elsie i 65-letni milioner byli małżeństwem od 2019 roku.

Steve Mogford – tragedie go nie omijały

Jak podają zagraniczne media, 37-letnia Elsie Mogford wraz z mężem wypoczywała na wspólnych wakacjach na Minorce. W pewnym momencie kobieta zasłabła. Natychmiast wezwano karetkę, a lekarze robili wszystko, by ją uratować, niestety bezskutecznie. Żona brytyjskiego milionera prawdopodobnie zmarła na atak serca, jednak informacji tej jak dotąd nie potwierdzono. „Rodzina Elsie Mogford ogłasza jej śmierć - w szpitalu na Minorce, we wtorek 24 sierpnia. Elsie była cudowną żoną, matką, córką, siostrą, przyjaciółką i będzie jej brakowało tym, którzy ją znali i kochali”, poinformował rzecznik rodziny.

Elsie Mogford miała dwóch synów z pierwszego małżeństwa. „Jest to dla nich bardzo smutne”, mówił DailyMail jeden z krewnych. Kobieta była bardzo dobrym jeźdźcem, a konie jej wielką pasją. Steve'a Mogford'a poślubiła w 2019 roku.

Śmierć drugiej żony nie jest jedyną tragedią w życiu mężczyzny. Milioner pięć lat temu stracił swoją pierwszą żonę, Barbarę Mogford. Kobieta zmarła na nowotwór piersi. Para doczekała się dwóch córek, które wiekiem zbliżone były do drugiej ukochanej Steve'a Mogford'a.  

Czytaj też: Zdobywcę Oscara zniszczył alkohol i narkotyki. Złamane życie Philipa Seymoura Hoffmana

TAGI #śmierć

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…