O TYM SIĘ MÓWI

Nie żyje król diamentów. Miliarder zmarł podczas operacji... powiększenia penisa

65-letni Ehud Arye Laniado dostał zawału serca

Rafał Kowalski 7 marca 2019 19:59
zmarł miliarder, Ehud Arye Laniado
Fot. Facebook

W ubiegłą sobotę w prywatnej klinice w Paryżu doszło do ogromnej tragedii, w wyniku której zmarł 65-letni król diamentów. Przydomek ten zyskał miliarder belgijsko-izraelskiego pochodzenia Ehud Arye Laniado. 65-latek zmarł podczas operacji powiększania penisa.

Tragiczna śmierć króla diamentów

Zagraniczne media poinformowały o niecodziennej śmierci miliardera, który nie przeżył zabiegu powiększenia penisa. Ehud Arye Laniado. Dziennikarze za przyczynę nagłego zgonu wskazali zawał serca, którego 65-latek miał dostać w chwili, gdy lekarze wstrzykiwali do jego przyrodzenia jedną z medycznych substancji.

Firma Omega Diamonds, która należała do miliardera potwierdziła śmierć Laniado. „Żegnamy biznesmena-wizjonera. Jest nam bardzo przykro, że musimy poinformować o śmierci naszego założyciela, Ehuda Arye Laniado”, czytamy na stronie marki, która nie wdawała się w szczegóły ostatnich chwil 65-latka.

Prasa dotarła także do informacji, jakoby Laniado miał więcej kompleksów. Miliarder miał bardzo, aż przesadnie, dbać o swój wygląd. Mimo tego nienawidził siebie za swój niski wzrost. Podobno miał uspakajać się tylko wtedy, gdy księgowy odczytywał dla niego kwotę, jaka jest na rachunku bankowym miliardera. Pracownik 65-latka miał robić to nawet kilka razy dziennie…

Do fortuny Laniado należą między innymi: najdroższy na świecie penthouse postawiony w Monako za 30 milionów funtów czy dom pod Los Angeles, gdzie odbywały się słynne w okolicy przyjęcia. Miliarder znany jest także z tego, że 4 lata temu sprzedał najdroższy diament na świecie. Blue Moon Josephine warty jest aż 48,4 mln dolarów. Kto przejmie majątek 65-latka? Na razie nie wiadomo. Król diamentów zostanie pochowany w Izraela  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez EHUD ARYE LANIADO (@ehudaryelaniado)

zmarł miliarder, Ehud Arye Laniado
Fot. Facebook

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…