Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

To koniec przyjaźni?! Miley Cyrus oburzyła się słowami szwagierki byłego męża

O niefortunnej wypowiedzi wokalistka dowiedziała się... po operacji!

Rafał Kowalski 24 listopada 2019 09:00
Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. East News

Miley Cyrus i Liam Hemsworth długo byli uznawani za jedną z najpiękniejszych par show-biznesu, ale ostatecznie okazało się, że nie pasują do siebie charakterami. I choć gwiazdy były parą aż 10 lat (z czego 7 miesięcy jako małżeństwo), to dopiero w sierpniu zapadła decyzja o rozwodzie. Dziś o Liamie mało słychać, a Miley jest już w drugim po małżeństwie związku. Podczas gdy Hemsworth milczy, kontrowersyjnego wywiadu udzieliła jego szwagierka.

Miley Cyrus zdenerwowała się na szwagierkę Liama Hemswortha

Hiszpański magazyn Hola! zamieścił wypowiedź Elsy Pataky, w której atakuje ona piosenkarkę. „Mój szwagier, cóż... Po związku, na który poświęcił dziesięć lat, jest trochę przygnębiony, ale dobrze sobie radzi. Jest silnym chłopcem i zasługuje na to, co najlepsze. Myślę, że zasługuje na kogoś znacznie lepszego”, miała powiedzieć aktorka.

To według źródła portalu HollywoodLife nie spodobało się kontrowersyjnej artystce, która była w szpitalu po operacji na struny głosowe. „Miley i Elsa zrobiły sobie kiedyś pasujące tatuaże i były ze sobą bardzo blisko, więc wszyscy są w szoku, że padły takie słowa. Elsa nie mogła zrobić tego w gorszym czasie. Zdrobiła to, gdy Miley, dochodzi do siebie po poważnej operacji. Jej rodzina szaleje ze złości, ale nikt o tym głośno nie mówi. Wszyscy starają się oddalać negatywną energię. Miley stan zdrowia się polepsza, jej rodzina jest z nią w w domu w Tennessee”, czytamy na zagranicznej stronie.

Ten sam informator przekazał mediom, że była żona Liama Hemswortha ma tylko jedną prośbę. „Miley nie koncentruje się na tym, co przeczytała. Uważa, że zna prawdę, co między nią a Liamem się stało i to wystarczy. Miley życzyłaby sobie, żeby wszyscy inni szanowali ich prywatności i nie mówiówili publicznie o ich przeszłości. […] Rodzina Miley nigdy nie wspomniała ani słowem źle o Liamie i chciałaby, żeby jego bliscy też mieli te same granice”, dodało źródło.

Myślicie, że to dopiero początek wojny między rodami? 

Met Gala 2019, Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. Getty Images

Elsa Pataky
Fot. ONS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.