Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Miley Cyrus nie śpieszy się z wnioskiem o rozwód z Liamem Hemsworthem!

„Jest wielka nadzieja, że znów będą razem”

Ksenia Krasko 15 sierpnia 2019 14:56
Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Fot. East News

Kilka dni temu media poinformowały, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się po 8. miesiącach małżeństwa. Jednak według doniesień mediów, pomimo faktu, że zarówno piosenkarka, jak i aktor już zdjęli obrączki, para wcale nie planuje rozwodu!

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wrócą do siebie?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się w 2009 roku i od razu między nimi zaiskrzyło. W 2012 roku postanowili się rozstać, ale po trzech latach wrócili do siebie, a w grudniu 2018 roku wzięli cichy ślub w rodzinnym gronie. Kilka dni temu media poinformowały o separacji pary.

Jeżeli chodzi o Miley, paparazzi twierdzą, że już dawno zdjęła obrączkę, a pikantne zdjęcia piosenkarki całującej się z inną kobietą – Caitlin Carter – tylko podgrzały atmosferę. Natomiast Hemsworth opublikował oświadczenie, potwierdzające rozstanie z piosenkarką. Pomimo tego wszystkiego, ich rozwód wcale nie jest pewny!

„Teraz mają przerwę w relacji, ponieważ tego potrzebowali. Przeszli przez wiele nieporozumień. Oboje doszli do wniosku, że muszą spędzić trochę czasu osobno, ale to nie znaczy, że ich związek się zakończył”, informuje źródło bliskie parze w rozmowie z People. „Kiedy są szczęśliwi, dobrze się ze sobą czują. I jest wielka nadzieja, że znów będą razem”, kontynuuje informator.

I chociaż wiele osób uważa, że małżeństwo rozpadło się ze względu na ciężki charakter Miley Cyrus, prawda może wyglądać inaczej. Media donoszą, że piosenkarka podjęła kilka prób ratowania tego związku, a nawet chciała poddać się specjalnej terapii dla par, ale to aktor był temu przeciwny. 

Miley Cyrus, Liam Hemsworth, ślub
Fot. Instagram/Miley Cyrus

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub? Zdjęcia z uroczystości
Fot. AFP/EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.