Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Miley Cyrus nie śpieszy się z wnioskiem o rozwód z Liamem Hemsworthem!

„Jest wielka nadzieja, że znów będą razem”

Ksenia Krasko 15 sierpnia 2019 14:56
Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Fot. East News

Kilka dni temu media poinformowały, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się po 8. miesiącach małżeństwa. Jednak według doniesień mediów, pomimo faktu, że zarówno piosenkarka, jak i aktor już zdjęli obrączki, para wcale nie planuje rozwodu!

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wrócą do siebie?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się w 2009 roku i od razu między nimi zaiskrzyło. W 2012 roku postanowili się rozstać, ale po trzech latach wrócili do siebie, a w grudniu 2018 roku wzięli cichy ślub w rodzinnym gronie. Kilka dni temu media poinformowały o separacji pary.

Jeżeli chodzi o Miley, paparazzi twierdzą, że już dawno zdjęła obrączkę, a pikantne zdjęcia piosenkarki całującej się z inną kobietą – Caitlin Carter – tylko podgrzały atmosferę. Natomiast Hemsworth opublikował oświadczenie, potwierdzające rozstanie z piosenkarką. Pomimo tego wszystkiego, ich rozwód wcale nie jest pewny!

„Teraz mają przerwę w relacji, ponieważ tego potrzebowali. Przeszli przez wiele nieporozumień. Oboje doszli do wniosku, że muszą spędzić trochę czasu osobno, ale to nie znaczy, że ich związek się zakończył”, informuje źródło bliskie parze w rozmowie z People. „Kiedy są szczęśliwi, dobrze się ze sobą czują. I jest wielka nadzieja, że znów będą razem”, kontynuuje informator.

I chociaż wiele osób uważa, że małżeństwo rozpadło się ze względu na ciężki charakter Miley Cyrus, prawda może wyglądać inaczej. Media donoszą, że piosenkarka podjęła kilka prób ratowania tego związku, a nawet chciała poddać się specjalnej terapii dla par, ale to aktor był temu przeciwny. 

Miley Cyrus, Liam Hemsworth, ślub
Fot. Instagram/Miley Cyrus

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub? Zdjęcia z uroczystości
Fot. AFP/EAST NEWS

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.