Milena Lewandowska-Miros, siostra Roberta Lewandowskiego
Fot. Instagram @lewandowskamilena7
O TYM SIĘ MÓWI

Siostra Roberta Lewandowskiego zachwyca w ciążowej sesji!

Wygląda zjawiskowo! Lada chwila ich rodzina się powiększy!

Redakcja VIVA! 2 czerwca 2020 08:47
Milena Lewandowska-Miros, siostra Roberta Lewandowskiego
Fot. Instagram @lewandowskamilena7

To ogromna radość dla całej rodziny! Niedawno po raz drugi tatą został Robert Lewandowski. Wraz z Anią powitali na świecie Laurę. Siostra piłkarza także spodziewa się drugiego dziecka. Milena Lewandowska-Miros w maju potwierdziła te informacje. A teraz podzieliła się z internautami uroczą sesją ciążową z całą rodziną! Wygląda zjawiskowo!

Milena Lewandowska-Miros – sesja ciążowa

Milena Lewandowska-Miros i jej mąż, Radosław wychowują już synka, Leona. Chłopiec przyszedł na świat pięć lat temu, a jego ojcem chrzestnym jest oczywiście kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej. 

Z okazji Dnia Matki starsza o trzy lata siostra Roberta Lewandowskiego podzieliła się z internautami serią czułych kadrów wraz z mężem. „Szczęśliwa”, napisała. W ciąży Milena Lewandowska-Miros wygląda zjawiskowo. 

 Niedawno cała rodzina wzięła udział w ciążowej sesji zdjęciowej. To będzie dla nich cudowna pamiątka.

„Rodzinne portrety z moimi bliskimi. Szczęśliwego Dnia Dziecka”, napisała siostra Roberta Lewandowskiego pierwszego czerwca. Brzuszek jest już naprawdę duży!

,,Śliczna rodzinka ❤️❤️”, „Gratulacje 🎊 Fajny rok przed Waszą rodzinką😊”, ,,Ale pięknie 🥰 wzruszające zdjęcie 😘”, komplementowali obserwatorzy Mileny Lewandowskiej-Miros.

Również jesteśmy nimi zachwyceni. Życzymy dużo zdrowia i radości! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy #mothersday everyone 💐#dzienmamy #mumlife #mumtobe #familygoals #challengeaccepted ✌️🧸🤰🏻

Post udostępniony przez Milena Lewandowska-Miros (@lewandowskamilena7)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.