O NIEJ JEST GŁOŚNO

Tatuaże, piercing, wyzywające stroje. Sophie z filmu Holiday zmieniła się nie do poznania! 

Po słodkiej, uroczej dziewczynce nie ma śladu

Olga Figaszewska 16 grudnia 2018 19:55

Na Instagramie szokuje! Tatuaże, wyzywające stroje, krótka fryzura i piercing. Zapomnijcie o małej, uroczej dziewczynce z hitowej komedii romantycznej, The Holiday. Miffy Englefield, która dwanaście lat temu wcieliła się w role Sophie, przeszła naprawdę spektakularną metamorfozę. Czym dziś się zajmuje? I jak wygląda?

Miffy Englefield: co stało się z Sophie z The Holiday?

Miffy Englefield wkrótce skończy 20 lat. Wszyscy pamiętamy ją z filmu The Holiday, gdzie wcielała się w córkę Grahama (Jude'a Law), Sophie. Dziecięca gwiazda przeszła diametralną przemianę. Posiada dość kontrowersyjny wizerunek. Mocny makijaż, krotko przystrzyżone włosy, kolczyk w nosie, tatuaże. Miffy nie stroni również od używek, a wszystkim dzieli się z obserwatorami za pośrednictwem Instagrama. „Niska, głośna i zabawna”, pisze o sobie samej.

Swojej przyszłości dziewczyna nie związała jednak z aktorstwem, chociaż sporadycznie pojawiała się w serialu Casualty oraz w filmie Beautiful Enough. Rok temu zagrała w brytyjskim horrorze Blue Yellow Green Dead. Jej pasją jest muzyka i to jej poświęca się na co dzień. Kto wie, może niedługo znów będzie o niej głośno?

W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że chciałaby pojawić się na planie filmowym. Wciąż jest to dla niej fascynujące, a uświadomiły jej to doświadczenia z przeszłości.

Jak sobie radzi jako wokalistka? Sprawdźcie sami! Podoba Wam się jej metamorfoza?  

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.