O TYM JEST GŁOŚNO

Mieszkanie Joan Collins doszczętnie spłonęło w pożarze!

U aktorki i jej męża doszło do zatrucia dymem…

Weronika Kostyra 14 kwietnia 2019 19:56
Joan Collins
Fot. Instagram @joancollinsdbe

W mieszkaniu Joan Collins, słynnej Alexis z serialu Dynastia, w centrum Londynu wybuchł poważny pożar! W jego ugaszeniu brało udział dziesięciu strażaków. Opanowanie ognia zajęło im godzinę. Na szczęście aktorce i jej mężowi nic się nie stało.

Mieszkanie Joan Collins spłonęło w pożarze!

Do pożaru doszło wczoraj w luksusowym apartamentowcu w centrum Londynu. Najpierw ogień starał się ugasić gaśnicą mąż gwiazdy, Percy Gidbson. Konieczne było jednak wezwanie straży. 85-letnia gwiazda została ewakuowana razem z mężem. Oboje lekko zatruli się dymem. Konieczne było udzielenie im pomocy, lecz nie było potrzeby hospitalizacji. Przyczyna pożaru jest na razie nieznana.

Choć mieszkanie Joan Collins zostało zniszczone, jest wdzięczna strażakom za pomoc i uratowanie życia. „Dziękuję z głębi serca cudownej straży z Londynu, która wczoraj przybyła gasić przerażający pożar w naszym mieszkaniu”, napisała na swoim Twitterze gwiazda serialu Dynastia. Osobno podziękowała także ratownikom, którzy pomogli jej i pocieszyli w dramatycznych chwilach.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The remains of the day...see my recent #tweet Thank you @londonfirebrigade #shafetsbury !! ❤️❤️

Post udostępniony przez Joan Collins (@joancollinsdbe)

Joan Collins z piątym mężem Percym Gibsonem

Joan Collins z mężem
Fot. Instagram @joancollinsdbe

Joan Collins
Fot. East News

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!