Joan Collins
Fot. Instagram @joancollinsdbe
O TYM JEST GŁOŚNO

Mieszkanie Joan Collins doszczętnie spłonęło w pożarze!

U aktorki i jej męża doszło do zatrucia dymem…

Weronika Kostyra 14 kwietnia 2019 19:56
Joan Collins
Fot. Instagram @joancollinsdbe

W mieszkaniu Joan Collins, słynnej Alexis z serialu Dynastia, w centrum Londynu wybuchł poważny pożar! W jego ugaszeniu brało udział dziesięciu strażaków. Opanowanie ognia zajęło im godzinę. Na szczęście aktorce i jej mężowi nic się nie stało.

Mieszkanie Joan Collins spłonęło w pożarze!

Do pożaru doszło wczoraj w luksusowym apartamentowcu w centrum Londynu. Najpierw ogień starał się ugasić gaśnicą mąż gwiazdy, Percy Gidbson. Konieczne było jednak wezwanie straży. 85-letnia gwiazda została ewakuowana razem z mężem. Oboje lekko zatruli się dymem. Konieczne było udzielenie im pomocy, lecz nie było potrzeby hospitalizacji. Przyczyna pożaru jest na razie nieznana.

Choć mieszkanie Joan Collins zostało zniszczone, jest wdzięczna strażakom za pomoc i uratowanie życia. „Dziękuję z głębi serca cudownej straży z Londynu, która wczoraj przybyła gasić przerażający pożar w naszym mieszkaniu”, napisała na swoim Twitterze gwiazda serialu Dynastia. Osobno podziękowała także ratownikom, którzy pomogli jej i pocieszyli w dramatycznych chwilach.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The remains of the day...see my recent #tweet Thank you @londonfirebrigade #shafetsbury !! ❤️❤️

Post udostępniony przez Joan Collins (@joancollinsdbe)

Joan Collins z piątym mężem Percym Gibsonem

Joan Collins z mężem
Fot. Instagram @joancollinsdbe

Joan Collins
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.