Wnętrza jej domu robią wrażenie!

Weronika Kostyra 16 listopada 2018 17:50

Ewa Chodakowska i jej mąż Lefteris Kavoukis są niezwykle zapracowani. Razem realizują kolejne odnoszące sukcesy projekty. Po ciężkim dniu mają jednak miejsce, gdzie odpoczywają i regenerują siły – swój nowy apartament na warszawskim Mokotowie, pełen światła i przestrzeni. Jak wygląda ich mieszkanie? Jego wnętrza zrobiły piorunujące wrażenie na fanach trenerki!

Jak wygląda apartament Ewy Chodakowskiej?

Mąż trenerki w wywiadzie dla VIVY! zdradził, że Ewa Chodakowska  lubi ciszę. Własne miejsce, gdzie może odpocząć od pędu codzienności i warszawskiego zgiełku jest jej bardzo potrzebne:

Ewa Chodakowska: Ma trzysta pięćdziesiąt metrów. Rzeczywiście jest tu czym oddychać. Ale najważniejsze, że mogę się tu wyciszyć, pracować i tworzyć. (…) Mam ochotę nasycić się domem, w którym tak rzadko jesteśmy. Najważniejsze jednak, że dom jest tam, gdzie my jesteśmy…

Sama trenerka przyznaje, że to jej miejsce na ziemi, azyl, poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Niedawno Ewa Chodakowska zdecydowała się wreszcie pokazać fankom większy fragment przestronnego apartamentu. Widzimy, że w wystroju wnętrza żądzą silne kontrasty - jasne meble i dodatki podkreślają piękno ciemnego parkietu. Mimo swojego rozmiaru mieszkanie prezentuje się bardzo przytulnie. Pod jednym ze zdjęć Ewa napisała:

„Postawiłyśmy na włoską klasykę… minimalizm, proste formy i parę kolorowych akcentów. (…) W tej samej cenie można wystawić spektakl kiczu lub zrobić coś prostego, co przetrwa niejeden sezon.. Resztę zostawiam do Twojej oceny”.

Trenerka wyznała, że nie chciała ujawniać tej części swojej prywatności w mediach społecznościowych. Doszła jednak do wniosku, że tysiące fanek Instagramie inspirują się jej stylem, dlatego odpowie na ich prośby:

„Na początku miałam opory.. w końcu to mój dom.. w końcu powinnam coś zostawić dla siebie.. jest jakaś granica.. Z drugiej strony, SKORO TO MÓJ DOM i tutaj jestem około 6 miesięcy w roku, to chce się czuć w nim swobodnie.. Mój dom to tez miejsce mojej pracy, a ze pracuje w social mediach, to nie powinnam się szczypać.. Przecież od samego początku pokazuje Ci jak żyje.. od 30 metrowej kawalerki na Żoliborzu, po 360 M kw na Mokotowie.. Dlaczego mam się czaić z czymś na co razem z mężem zapracowaliśmy.. Jak wygląda mój domek? Tak. Zdarzyło mi się wrzucić kilka fotek po drodze.. mniej oczywistych i tu oczywiście masa pytań.. a skąd sofa... fotel... krzesło.. stół. Z jednej strony nie planowałam robić nikomu reklamy, bo zapłaciłam za swoje meble.. z drugiej strony, dlaczego mam nie napisać skoro ktoś pyta.. przecież jak koleżanka pyta to odpowiadam”.

Fani w komentarzach docenili gust trenerki: „Proste, ale z sercem! Cała ty! Trzeba pokazywać sukces bo nigdy nie wiadomo kogo on może zainspirować czy zmotywować do spełnienia własnych marzeń”.

Teraz postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Ewa Chodakowska w najnowszym wpisie wyznała, że właśnie zakończyła ostatecznie remont domu. Do zaprojektowania i urządzenia został już tylko taras. Tymczasem trenerka podzieliła się z fanami zdjęciem wyremontowanej łazienki. „Łazienka w której zdarza mi się raz w miesiącu leżeć i pachnieć przy świecach, dobrej muzie, obsmarowana peelingiem do ciała, w masce na głowie, odpoczywam lepiej niż w każdym innym najpiękniejszym miejscu na ziemi. Kto by pomyślał, że kiedyś taki lekkoduch jak ja, czarna owca, łobuz, który na tyłku pięć minut nie usiedzi, stworzy swoje miejsce DOM, miejsce AZYL. Dziękuję WSZYSTKIM, którzy pomogli mi zaprojektować i zbudować tę przestrzeń. To też dzięki Wam mówię WSZĘDZIE DOBRZE, W DOMU NAJLEPIEJ. I głęboko w to wierzę”, zakończyła trenerka.

Zobacz, jak wyglądają wnętrza jej miejsca na ziemi! Robią wrażenie!  

1/6
Ewa Chodakowska, mieszkanie
Copyright @Ewa Chodakowska, Instagram/@chodakowskaewa
1/6

Mieszkanie Ewy Chodakowskiej.

2/6
Ewa Chodakowska mieszkanie
Copyright @Instagram @chodakowskaewa
2/6

Mieszkanie Ewy Chodakowskiej

3/6
Ewa Chodakowska mieszkanie
Copyright @Instagram @chodakowskaewa
3/6

Mieszkanie Ewy Chodakowskiej

4/6
Ewa Chodakowska mieszkanie
Copyright @Instagram @chodakowskaewa
4/6

Mieszkanie Ewy Chodakowskiej

5/6
Ewa Chodakowska mieszkanie
Copyright @Instagram @chodakowskaewa
5/6

Mieszkanie Ewy Chodakowskiej

6/6
Ewa Chodakowska
Copyright @Instagram @chodakowskaewa
6/6

Mieszkanie Ewy Chodakowskiej

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…